Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Kb 3-3,5 hete szeretkeztünk a barátommal (19), védekeztünk is óvszerrel, viszont 10 napja késik a menstruációm.

Csináltam a napokban 3 tesztet is (reggel), mind a 3 negatív lett, de nem is érzem úgy, hogy terhes lennék, mert semmi tünetem nincs ami vagy a menstruációra vagy a terhességre utal.

A napokban elmegyek nőgyógyászhoz, de addig is hátha tudtok segíteni, vagy veletek is volt hasonló.

Egyébként nem stresszelek annyit, viszont roaccutan gyógyszert szedek, de eddig sosem befolyásolta ennyire, hogy ennyit késsen. 17/L



2021. febr. 10. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, akár ez is lehet, vagy valami hormonzavar. Nincs PCOS nálad? Nekem amiatt szokott összevissza megjönni. Egy vérzés kimaradás miatt (főleg ha nincs panaszod mellette) szerintem nem érdemes a nőgyógyászhoz futnod, én akkor mennék ha következő hónapban is megismétlődik.
2021. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy PCOS lennék, csak fura, hogy most ennyit késik, de olvastam már hideget/meleget, hogy valakinek 2 hét után megjött meg olyat is, hogy 5 hétig ki se mutatta pl a terhességet.

Igazából nem parázok, ugyan nem néztük meg, hogy kiszakadt-e a gumi, de helyesen használtuk mindig és sosem volt vele baj.

Nőgyógyászhoz meg amúgyis tervezek menni, mert szeretnék átállni fogamzástabira, csak tényleg remélem nincs baj

2021. febr. 10. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!