Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hatásai lehetnek a 72...

Milyen hatásai lehetnek a 72 órás tablettának?

Figyelt kérdés
És melyek azok, amik minden esetben előjönnek? Mennyibe kerül amúgy? Köszönöm a válaszokat :)
2010. aug. 16. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

"Lehetséges mellékhatások

Mint minden gyógyszer, így az Escapelle tabletta is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

Nagyon gyakori mellékhatások (10 közül 1-nél több beteget érint)):

Idegrendszeri betegségek és tünetek: fejfájás,

Emésztőrendszeri betegségek és tünetek: alhasi fájdalom, hányinger

A nemi szervekkel és az emlőkkel kapcsolatos betegségek és tünetek: menstruációtól független vérzés

Általános tünetek, az alkalmazás helyén fellépő reakciók: fáradtság

Gyakori mellékhatások (100 közül 1-10 beteget érint)):

Idegrendszeri betegségek és tünetek: szédülés

Emésztőrendszeri betegségek és tünetek: hasmenés, hányás

A nemi szervekkel és az emlőkkel kapcsolatos betegségek és tünetek: emlőfeszülés, menstruáció 7 napot meghaladó késése, rendszertelen és pecsételő vérzés.

Ha bármely mellékhatás súlyossá válik, vagy ha a betegtájékoztatóban felsorolt mellékhatásokon kívül egyéb tünetet észlel, kérjük, értesítse orvosát vagy gyógyszerészét."


Nem lehet tudni, hogy nálad mi jön elő. Szerintem nincs olyan, ami minden esetben előjön.

Kb 5-6 ezer forint és vényköteles.


De ha szükséged van rá, akkor inkább siess és írasd fel, ugyanis minél később veszed be, annál kisebb az esélye, hogy használ.

2010. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én hánytam tőle, de nehéz volt visszatartani, mert azt hiszem, ha 3 órán belül kihányod, akkor csökken a hatása. Nagyon szenvedtem.
2010. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!