Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hatásai lesznek a 72...

Milyen hatásai lesznek a 72 órás, sürgősségi tablettának? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátommal óvszert használunk, és kiszakadt pénteken. Nem vettük észre, csak utólag. Természetesen kimostuk "ott" meg minden. Elmentem íratni Escapelle, sürgősségi tablettát. Még nem vettem be a gyógyszert, de szombaton megjött. Szerintetek milyen hatása lesz ha beveszem menstruáció közben a tablettát? Vagy bevegyem egyáltalán, vagy nem szükséges szerintetek? Előre is köszi a válaszokat.
2010. szept. 4. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megjött a menstruációd,(ami azt jelenti hogy nem történt megtermékenyítés)akkor miért bombáznád a szervezeted ekkora hormonokkal??Ne aggódj,ha megjött,akkor semmi baj,a tabit,meg rakd el,biztos lesz még ilyen "baleset"és akkor jól jön majd.."és ne pontozzatok le,mert én is csak véleményt írtam,és mielőtt még vki belém kötne,nincs barátom,és szűz vagyok.."

13/L

2010. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy megjött a menzeszed, nem jelenti azt, hogy nem történt megtermékenyités, igenis elöfordulhat.

A legbiztosabb, ha beveszed a 72 órást, és minél elöbb, mert a hatása egyre kevésbé megbizható, ahogy telik az idö.

2010. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De így menstruációsan milyen hatása lesz? Több ideig fog tartani, vagy nagyon fogok görcsölni vagy mi?
2010. szept. 4. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A hatása független a menstruációtól.
2010. szept. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább megkérdezném, az orvost, hogy szerinte szükséges-e. Vszínűleg nemet fog mondani egyébként. Azért a 72 órás sem cukorka. Ha szinte kizárható a terhesség, akkor nem muszáj bevenni. De tényleg orvossal konzultálj.
2010. szept. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!