Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vannak ma még káros hatásai a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ma még káros hatásai a fogamzásgátló tablettának?

Figyelt kérdés

Pl. a később születendő gyerekre nézve, a lányra nézve, a lány nemi vágyára nézve...


Sokan mondják: a maiaknak már nincs. Én fiú vagyok, ezért közvetlen élményem nincs. De valahogy nehéz elhinni, hogy a mai tabletták tök ártalmatlanok. Írnátok tapasztalatokat? Az ilyesmi mindig hasznos.


2011. júl. 6. 10:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Egy csomó mellékhatása van, illetve ki tudja kinek hogyan reagál rá a szervezete. Sokan küszködnek a szedése alatt nemi vágy csökkenéssel, folyamatos gombásodással, migrénnel és sok lánynak a szedés befejezése után nem ugrik vissza a ciklusa.
2011. júl. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Amelyik lány ilyenekkel küzd, és nem vált egy másik hatóanyagú gyógyszerre, az meg is érdemli!!! Olyan meg nincs (vagy legalább is nagyon-nagyon-nagyon ritka), hogy valaki mindre érzékeny.
2011. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Én nem hiszem hogy nincs...mégis hormontartalomról van szó, minden szervezet másként reagál rá a részletekbe nem mennék bele.... és azt se feledjük hogy az előző tablettáknak a hatási is 10-20 evvel később volt mérhető...

Van sokkal "biztosabb" és annyival nem is "kényelmetlenebb" módszerek, szerintem azok használata az első gyerek előtt kibírható.....

2011. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ja és én ismerem a biológiai hátterét, és érdemes normális helyeken utána nézni.....
2011. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
persze: fokozott szőrösödés pár év után, étvágy növekedés, libidócsökkenés, görcsök, fejfájás, van akinek az idegeire is hat, később meg nehezebben lehet gyereke, az egész hormonháztartást felborítja
2011. júl. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így képzeltem. De akkor miért szedik annyian???
2011. júl. 6. 11:03
 7/21 anonim ***** válasza:
41%

Mert buták és naivak....

Pl: Ismerek olyan férfit aki nem hajlandó védekezni, és a szerelmes nő ugye mindent megtesz...

Mert egyesek szerint kényelmes...

De a legtöbb esetben szerintem a jövőre nem gondoló felelőtlen tinik akik szedik,

( felnőttként 1 2 gyerek után már megint más a helyzet)

2011. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Azért nem kell lebutázni és lenaivozni. Én azért szedem, mert a gumi nem egyszer kiszakadt, aztán rohanni kellett 72 órásért. Nem volt kellemes élmény, tabletta mellett kiszámítható vérzés, majdnem 100%-os védelem van. Azok a buták, akik felíratják, majd nem járnak el ellenőrzésre.
2011. júl. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
Akkor te/ti buta/buták naiv/naivak és még béna/bénák is vagy/vagytok...ha jól használod nem szakad.....
2011. júl. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Képzeld el jól használtuk, mégis kiszakadt.
2011. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!