Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megáradt folyó, avagy: létezik...

Megáradt folyó, avagy: létezik fájdalmatlanul kifakadó ciszta? Ha nem, ki tapasztalt hasonlót?

Figyelt kérdés

Hello mindenki. Szokásosnál darabosabb mensi után pár nappal, szex közben élesen fájt a méhszájam melletti rész, amikor a párom kicsit hevesebb volt. Másnap reggel pink, vizes pecsételést tapasztaltunk, ami 2-3 nap után elmúlt. Ezt újabb szex követte, és minden kezdõdött elölrōl: szúrós fájás szex közben bizonyos pozicióban, aztán a pink vizes pecsételés másnap, ami ezúttal nem múlt el, hanem napról napra fokozódott. A pink vizes cucc mellé barna pöttyök is érkeztek. Kb az 5-6. napon tetõzött az áradat: reggel egyszercsak csobogni kezdett belõlem egy barnáspink vizes folyó. Elneveztem Niagarának.

Ahogy pisilés közben bebányásztam a tamponért késõbb (mert elszakadt a cérna), jött a meglepetés: a méhszájam melletti egyik üreg egy puha, felfújt lufi-szerū hasonlított. Picit megnyomogattam az ujjammal, és mintha egy lukas zacskó lennék: azonnal megindult a Niagara kifelé.

Megijedtem. Ekkor már volt idõpontom a dokihoz, mégis bekapcsolt a para. 3 nappal késõbb Niagara nyom nélkül elapadt. Mintha soha ott sem lett volna. A pukli szinten eltūnt.

Mindeközben fájdalom nem volt, egyszer sem, kivéve azt a két alkalmat, amikor a párom 'arra járt'.


Orvosom jövõ héten fogad egy teljes ellenõrzésre.

Saját hasonló tapasztalatok érdekelnek, a netet már átkutattam :)

42 éves vagyok, korai klimax családi hagyomány nálunk, tehát ez is benne lehet a képben.

Köszi a válaszokat elõre is



2020. júl. 16. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
"Elneveztem Niagarának" Milyen kreatív vagy, le a kalappal....
2020. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt elismerésnek veszem. Bár inkább a testem sokkal inkább kreatív sajnos. :(


Érdemben esetleg valaki?

2020. júl. 16. 16:33
 3/3 A kérdező kommentje:
Okulásul annak, aki idetéved: cysta okozta a tüneteimet.
2020. júl. 21. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!