Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A klimax miatt elmaradozó...

A klimax miatt elmaradozó menzesz okoz hasi fájdalmat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a szervezet még az elején tudja, hogy ilyenkor menzesz szokott lenni és görcsölget néha, meg mindjárt megjön érzés van sokszor, de mégis kimarad?
2020. júl. 26. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ez inkább terhességre utal, amit leírtál:) úgy hogy szerintem vegyél egy tesztet:D
2020. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát...remélem hogy nem...:) 42 éves vagyok, ez a 3. ciklusom ami más mint eddig volt.

Egyszer 1 héttel előbb jött meg, aztán egy normál ciklus, majd 1 hetes késés, most pedig 10. napja késik.

A várt menzesz napján csak vizes folyás, meg sokszor még a rákövetkező napokban is mindjárt megjön érzés, meg hasfájás. Most már inkább csak időnként érezgetem a hasam.


Klimax miatt csak simán elmarad?

2020. júl. 26. 09:12
 3/11 A kérdező kommentje:

Fogok venni tesztet is, igen.

De nem hiszem amúgy. 28 naposak normál esetben a ciklusaim, és mindig 10-12. napon vannak nagyon erős ovulációs jeleim.

Most ebben a ciklusban is így volt, végig nem is voltunk "úgy" együtt férjemmel - csak a ciklus vége felé (az a baj nem emlékszem pontosan mikor, de kb 1 héttel előtte, amikor már éreztem a közelgő menzesz jeleit, akkor egy picit az együttlét elején "együtt" voltunk).

Ezért is nem teszteltem eddig, mert ha akkor volt valami kósza peteérésem, akkor 1 hét múlva a várt menzesz napján még tutira felesleges lett volna.


De venni fogok mindenképp, bár nincsenek terhességi tüneteim. Amikor nem jött meg, pár napra rá volt egy fél percig tartó hányinger, de betudtam a hormonális káoszomnak, és továbbra is remélem hogy csak ennyi volt...:/

2 hét múlva van időpontom dokihoz, most tetettem volna fel spirált...

Már van 3 gyermekünk, pont örülök, ha győzünk így is mindent.:)

2020. júl. 26. 09:20
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

2 Nem akarlak különösen felizgatni, ill. a lelkivilágodat felborzolni, de az ilyen tünetekkel lévő gyerekem már 22 éves. Nála volt pont ugyan ez, mint amit írtál:D


Szóval szerintem hétfőn nyugodtan kocogj el az orvoshoz, mert szerintem már látható lesz:D

2020. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem, a klimax miatt elmaradó menzes nem okoz fájdalmat.
2020. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Jesszusom, most már kezdek frászban lenni.


Kedves 4-es, ne haragudj ha túl intim a kérdés, de te is úgy estél teherbe, hogy csak kicsit "voltatok együtt" az elején?

2020. júl. 26. 13:03
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

6 Már ne is haragudj, de szerintem ez ennyi idős embertől, akinek ennyi gyereke van az elég gázos.


Iróasztalon is lehet terhesnek maradni:D

2020. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
7+ Nem picit vagy nagyon bent van, ha már együtt vagy egy másik emberrel.Akkor szerinted?:D
2020. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok az anatómiai részletekkel, köszönöm:).


Teljesen negatív minden tesztem, klimax lesz ez inkább...


Köszönöm mindenkinek aki írt!

2020. júl. 30. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig a vizes folyás nálam is terhességnél jelentkezett. És az első tesztem negatív lett. De amikor vizes folyásom lett, akkor már mutatta a teszt.
2020. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!