Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen folyás elmúlhat...

Kellemetlen folyás elmúlhat végleg vagy valamennyi mindig marad?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Két hete elmentem nőgyógyászhoz és megvizsgált és megállapított gombás fertőzést. Azt hittem meg fog rendesen vizsgálni meg vesz kenetet de csak megnézett és ennyi. Kaptam tablettát meg krémet kúrára, de azóta nem tapasztaltam változást. Talán aznapra megszüntette a folyás de másnap ugyanúgy folyt erősen. Sajnos betétet kényszerülök hordani pedig nagyon szeretnék már simán csak bugyiban közlekedni anélkül, hogy aggódnék azon, hogy bármikor folyhat belőlem és átázok. Évek óta tart sajnos ez de valamikor nem büdös. Párszor volt, hogy kissé zöldes volt a színe meg kellemetlenül büdös volt az viszont elmúlt magától, de mostanában sárga marad a betétemen. Használok intim tusfürdőt mert csak vele érzem tisztának magam de a hatása nem sokáig tart sajnos. Szégyellem hogy nő létemre ilyen gondokkal küzdök. Hogyan előzzem meg, hogy ne legyen semmilyen folyásom és nyugodtan tudjak bugyit hordani betét nélkül? Sokszor fázok is fel ilyenkor annyira fáj néha, hogy megtörölni alig tudom pisiléskor. Miért van ez nekem ez a fertőzés? Annyira szeretném ha nem kellene emiatt aggódnom, hogy büdös a hüvelyem és bármikor mintha bepisilnék. Néha érzem, hogy mintha pisilnék de épp hogy csak kifolyik belőlem a sok folyás ami kicsit sárgás. Nektek mi vált be, hogy ne legyen több folyás? Akik nem hordanak betétet azoknak mennyi folyásuk van, hogy nem aggódnak ilyeneken? Mert mondták, hogy valamennyi folyása mindenkinek van de gondolom nem mindenki hord betétet napi szinten? Szóval szeretnék tanácsot, ötleteket kérni ennek a megoldására. Nem élek szexuális életet és még nem is szexeltem sőt barátom se volt. 19L



2021. febr. 11. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Van párod? Nem lehet hogy ő fertőz vissza mindig? Szedsz fogamzásgátlót? Attól is lehet huvelyfertozes.

Én azt ajánlom menj el egy magánorvoshoz, ott jobban fognak rád figyelni és mintát is vesznek.

2021. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Évek óta gombás vagy és csak most mentél nőgyógyászhoz? :O És szexuális életet is éltél közben az elmúlt években, végigfertőzve másokat?

Nem csoda hogy már nem múlik el ennyitől, örülj ha nem lesz ebből valami durva szövődmény...

Én mindenképp elmennék egy másik orvoshoz, elmondva minden előzményt.

Ezt nem szabad elhanyagolni, a kezeletlen nemi betegségek rengeteg bajt okozhatnak, egész életre kihatóakat.

2021. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.Írtam a legvégén hogy nincs és sosem szexeltem még..

Ez az utolsó mondat, nem olvastátok el végig? :(


Nem szedek semmi gyógyszert, csak azt amit kaptam de már el is fogyott.


2.Igen, mert féltem tőle és nagy nehezemre esett elmenni barátnőm biztatására. Sajnálom de tényleg féltem tőle de már tudom nem kellett volna.

Meg eléggé fura alak volt az orvos, alig nézett meg szinte csak bekukkantott..

2021. febr. 11. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha valaki szűz, akkor nem fogják neki felnyomni a kacsát.

De akkor is másik orvoshoz mennék, ha ez nem tudott segíteni.

2021. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor minél hamarabb menj el nőgyógyászhoz, viszont mivel már évek óta tart nem fog hipp hopp elmulni
2021. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia én nálad kicsit fiatalabb vagyok,és én sem szexeltem még soha, és hasonló a problémám, de azért nem ennyire komoly. Orvosnál még nem voltam. De sokat néztem utánna (amúgy hordok énis betétet)igazából akit megkérdeztem, vagy amit olvastam csak azt a választ kaptam, hogy mindenkinek eltérő mennyiségű a folyás.Az a helyzet, hogy a helyedben magándokihoz mennék, de ne aggódj, szerintem ez annyira nem komoly (legalábbis remélem) :)
2021. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

igen sokan ajánlották a magán dokikat de sosem voltam még magánnál és nem tudom hogy ők fizetősek e meg ha igen akkor hogy történik a fizetés majd.

Amúgy nem olyan sok éve de régóta van csak néha nem foglalkoztam vele mert sokszor eltűnt magától majd visszajött aztán megint elment de mostanában nagyon jelen van minden nap és nekem sajnos nem elég ez a nagyon vékony betét aminek nincs szárnya csak épp felrakod mert az is hamar elázik.

2021. febr. 11. 19:24
 8/8 A kérdező kommentje:

2.Évek óta gombás vagy és csak most mentél nőgyógyászhoz? :O És szexuális életet is éltél közben az elmúlt években, végigfertőzve másokat?


ez azért nem volt szép feltételezés főleg hogy írtam is hogy sosem szexeltem még meg barátom se volt...utolsó mondat.

2021. febr. 11. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!