Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos élénk piros vérzés,...

Folyamatos élénk piros vérzés, alhasi (petefészek táji talán) fájdalom, kiirthatatlan fertőzés (hal szagú víz szerű folyás),fájdalmas/kellemetlen behatolás. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Volt HPV szemölcsöm 5 éve de azóta semmi ilyesmi. Az felsorolt tüneteim a vírus időszak kezdete körül jelentkeztek, de annyi más probléma jött hogy nem vettem őket komolyan. Két hét múlva fogok csak tudni orvoshoz menni, így kaptam időpontot. Egy ismerősöm nagyon megijesztett azzal hogy ez méhnyakrák. A nyirokcsomóim is néha fájnak főleg nyakban és hónaljban. Partnerem 4 éve fix, mióta a tüneteim megvannak nincs behatolás/orális szex/ujjazás semmi ilyesmi mindkettőnk védelme érdekében. Nagymamám is nőgyógyászati jellegű rákban hunyt el és most félek. Ilyen tünetekkel mire számítsak? 25 éves vagyok.
2020. okt. 17. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Anya világ. Ilyen tünetekkel egy hetet nem bírnék ki. Nem vagy semmi.

Szerintem sok jóra ne számíts.

2020. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből temetni magadat.

Akár ez egy kezeletlen gomba is lehet. De azért durva, hogy most jutott eszedbe orvoshoz menni.

2x voltak hasonló tüneteim. Már a 2.heten futottam az orvoshoz, egyszer gombám volt, meg egyszer szűnni nem akaro barnázás miatt aminek szaga is volt akkor pedig hormonproblema volt. Kaptam gyógyszereket 2 nap múlva meg is szűntek a panaszai.

2020. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Addig is egy kaneszten kombi uno-t elhasználhatnál két hét még rengeteg idő.
2020. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!