Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrszálak a mellbimbó körül,...

Szőrszálak a mellbimbó körül, nőknél?

Figyelt kérdés

Aki esetleg ilyen problémával küzd, mit csináltok vele?

Orvosoknál jártam, szerintük nincs hormonális zavarom, csak vágjam le a szálakat ollóval... De attól félek, attól még több lesz, így is elég sok van és sötét színűek...

A lézeres szőrtelenítést valaki próbálta ezen a területen?



2021. febr. 11. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Én nem vagyok lány,de az egyik volt barátnőmnek is ez volt a problémája.Pontosítok,nem az övé,az enyém,engem zavart,de nem szóltam neki,csak előjátéknál vagy aktus közben nem volt kedvem hogy a számmal kényeztessem a mellét.De ezt leszámítva egy tök normális csaj volt.Szóval ha van barátod és őt zavarja,akkor ne nyúljon a melledhez,ennyi.Eltávolítani szerintem nem hasznos,mert mint azt máshol is tapasztalja az ember,úgyis visszanő,és még hosszabb lesz csak,és még jobban észrevehető.A lézeres szőrtelenítéshez hülye vagyok,azt nem tudom mit jelent.De ha az tényleg olyan,hogy nem nő tőle vissza,akkor csináld azt.
2021. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Angel3000 ***** válasza:
80%
Kedves kérdezô! Normàlis! Ha zavar akkor le kell bototvàlni! Lézerezni nem szoktàk javasolni ezen a terûleten, csak férfinél lehetséges gond nélkûl!
2021. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, gyakori jelenség, főleg sötétebb, dúsabb hajú nők esetében. Ha zavar akkor szedd ki csipesszel ugyan úgy, ahogy egy szemöldök szállal tennéd. Bodotválni nem tanácsos, mert az jóval gyorsabban visszanő, valamint nem elvékonyodott céggel nőnek vissza a szálak, ezért vastagabbnak fognak tűnni.
2021. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Sokmindenkinek van ott szőr. Csak borotváld le, nem lesz tőle több! Miért lenne?
2021. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat mindenkinek!


Sajnos nálam nem csak 1-2 kósza szál van, hanem több, körben, és erősek, sötétek, szóval mindenképp le kéne szednem őket valahogy, mielőtt egy fiú előtt levetkőznék, mert ezt még messzebbről is észrevenné bárki.

2021. febr. 12. 15:49
 6/6 anonim ***** válasza:
5.:Szívesen! :)
2021. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!