Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan lehet, hogy még szűz...

Olyan lehet, hogy még szűz vagyok, de mégsincs szűzhártyám?

Figyelt kérdés

Még soha nem ujjaztam meg magam, és nem hiszem, hogy elszakadt volna magától. Azt éreztem volna és vérzett volna meg ilyesmi. Van ilyen? Amúgy nemrég tudtam meg csak, mi is az a szűzhártya, mert ugye nekem nincsen.

Amúgy 18 vagyok.


2021. febr. 13. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltélten érzed meg ha elszakad, vannak durvább sportok/mozdulatok ahol elszakadhat.

(Valójában nem szakad, a hártya örökre ottmarad és a tágulat látszik, nem egy masszív dolog, aminél ömlik a vér ha elszakad.. nekem speciel nem is vérzett semmit😅)

2021. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom, mit értesz szüzhártya alatt és honnan veszed, hoyg neked nincs.

Ugyanis a szüzhártya nem egy zárt hártya, hanem egy gyürüszerö börképlet, ami szélesebb vayg keskenyebb peremként fordul elö, illetve több esetben annyira kicsi, hogy nem észrevehetö.

Emellett simán beszakadhat normál mozgás mellett is, szóval nem igazán van jelentösége.


Azt viszont tényleg nem tudom elképzleni, hogy állapítottad meg, hogy neked nincs, ha nem ujjaztad magad!

2021. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

"Amúgy nemrég tudtam meg csak, mi is az a szűzhártya, mert ugye nekem nincsen."

A férjemnek sincs, mégis tudja, mi az. Unalmas a szombat délután?

2021. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 Neked úgy látom igen.
2021. febr. 13. 17:40
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Annyi butaságot írtál. Fogalmad sincs az egészről sajnos, és ez 18 évesen nagyon nem oké.

Olvass a témában.

Érezted volna? Ezt honnan szedted?

Véreztél volna? Ez sem törvényszerű!

2021. febr. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg oké.:)
2021. febr. 14. 12:15
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
6 ez így még gázabb.
2021. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem gáz. Az én sulimban nem volt semmilyen szexuális felvilágosítás, de még csak biológia órán se volt szó erről. Egyébként meg aszexuális vagyok és nem szoktam ujjazni magam. Amit leírtam azt ismerősöktől hallottam. Igazából nem is érdekel ez annyira, ki se kellett volna tenni, gondolhattam volna h mindenféle trógerek betalálnak.
2021. febr. 15. 12:27
 9/9 A kérdező kommentje:
1,2 nektek köszi a választ.:)
2021. febr. 15. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!