Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem mondom el a nőgyógyászn...

Ha nem mondom el a nőgyógyásznál, hogy szűz vagyok (mert szégyellem), és nincs már szűzhártyám észreveszi az orvos?

Figyelt kérdés
Holnap megyek, nagyon parázok...
2018. okt. 8. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Most akkor szűz vagy vagy sem ?
2018. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell szégyellni, hogy szűz vagy légy bármilyen idős is! A doki pláne nem ítélkezik.


Másrészt meg nem csak a szűzhártya miatt kellene szólnod, hanem mert szűzként nyilván szűkebb vagy (az sem mindegy, hogy az ujjaddal nyúlkáltál fel vagy egy élethű műpénisszel), szóval mindenképp érdemes elmondani!

2018. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az ujjammal, illetve egy vízbe ugrásnál átszakadt. Nem merem elmondani hogy szűz vagyok, mivel már 22 vagyok.
2018. okt. 8. 22:31
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Egy normális orvos észreveszi, legalábbis a kérdéseire adott válaszaidból leszűri. Nyilván nem mindegy hogy mivel nyúlkáltál fel magadnak, de a szűz nők általában szűkebbek. DE orvos előtt soha semmit ne titkolj, ő azért van hogy segítsen, és ha nem kap meg minden szükséges információt nem tudja legjobb tudását adni.
2018. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

22 évesen nem vagy elkésve egyáltalán. Mégis mi szégyellni való van rajta? Normális embereknél ez nem az. Ha minden hónapban valami nemi bajjal vagy nemkívánt terhességgel mennél dokihoz, akkor megértem, hogy ég a fejed, de így!?

A dokinak az a feladata, hogy meggyógyítson, nem az, hogy ítélkezzen! Nem téged fog kitárgyalni az asszisztenssel, ne aggódj! Te ugyanolyan páciens leszel neki, mint a 70 éves néni.

2018. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
29%
Mondj igazat, különben normál kacsával fog vizsgálni, és beszarsz majd a fájdalomtól...
2018. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem nem normális dolog, hogy valaki 22 évesen szűz, legyünk őszinték... és nem tudom milyen emberhez megyek, lehet hogy ki fog nevetni, vagy valamit be fog szólni, és ezt nem akarom, nem tenne jót az önbecsülésemnek egy ilyen szituáció. :/
2018. okt. 8. 23:31
 8/18 A kérdező kommentje:
De azon is gondolkodom, hogy el se megyek... :'(
2018. okt. 8. 23:33
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi miatt kellene menned? A dokit rohadtul nem érdekli, hogy 22 évesen normális-e, ha szűz az illető. Te csak egy páciens vagy, aki után aznap még 20 másikat vizsgál meg. Kicsit felfújod.
2018. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 évesen vesztettem el. Most 31 vagyok, férjezett,2 gyerekkel. Semmiről nem késtem le,pláne nem éreztem cikinek. Nincs ebben szégyelni való. Sőt,sokan inkább tisztelik ezt a tulajdonságot,és lenézik azt aki már 15 évesen ész nélkül szexel. De arra kíváncsi lennék,miből gondolod,hogy átszakadt a szűzhártyád.
2018. okt. 9. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!