Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az esemény utáni tabletta...

Az esemény utáni tabletta után normális a hányinger, a mellfeszülés a második héten, ha eddig nem volt tapasztalható?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire normális, ha az esemény utáni tabletta után a második héten megjelenik a hányinger, a mellfeszülés érzése és néha az émelygés.


Tudom, hogy a tájékoztatóban felhívják a mellékhatásokra a figyelmet, de eddig nem tapasztaltam ilyen mellékhatásokat, csak az elmúlt két napban.


Talán még is felmerülhet a terhesség gyanúja?



2021. febr. 15. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Az eseményutáni tabletta legjobb esetben is csak 95 százalék védelmet nyújt, akkor ha szex után egyből beveszik, a 72 órához közeledve ez kb. 70 százalék már csak. Normálisabb kollégák el szokták mondani amikor felírják, hogy a beszedéstől számítva 2 héttel terhességi tesztet KELL csinálni, mert attól, hogy bevetted még lazán lehetsz terhes, és ilyenkor még ha akarod el tudod vetetni (12. hétig lehet).


Üdvözlettel, egy orvos

2021. febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Mindenféleképpen csinálni fogok egy tesztet.
2021. febr. 15. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!