Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kandida és koli okozta hüvelyg...

Kandida és koli okozta hüvelygyulladás kb. mennyi idő alatt gyógyult meg annál akinél volt hasonló?

Figyelt kérdés

Igazából nekem már elég rég óta megy a huzavona, kaptam először a bacira hüvelytablettát, 2 napig szedtem aztán megjött 2 napot kihagytam a viszketés persze vissza is tért, aztán folytattam a maradék 4 napot. Aztán egy nap kihagyás után jött egy erősebb gomba elleni kúp, azt mondták 3 nappal utána meg kezdhetem a hüvelyflóra visszaálítást. Annak most tartok a 2. napján. Közben csinálom a kandida diétát is. Szóval már két hete csak a szívás van az egésszel és még hátra van 5 napnyi hüvelyflóra visszaállító cucc. De egy kis pirosság, érzékenység továbbra is fennáll, szóval úgy érzem és látom, hogy még nem gyógyultam meg. Érdemes lehet visszamenni megnézetni vagy várjam még ki a hüvelyflóra visszaállító kezelést?

Másnak is ilyen lassan gyógyult vagy velem van baj?



2021. febr. 17. 22:52
 1/2 pepi028 ***** válasza:
100%

Egy cukrot nézés meg.. Cukorbetegeknel. Lassabban gyógyul.

Vagy lehet az immunrendszered, nem igazan tudja le küzdeni.

Én simma illat és púder minden mentes orvosi tusfurdot használok ilyenkor. És vízzel jól kiobliteni.

Semmi glutén semmi tejtermék ilyenkor nálam.

Nekem ez vált be.


De igen menj vissza, nézesd meg nehogy valami rosszabb legyen!


Remelem neked is mihamarabb jobb lesz!

2021. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálam minden rendben volt szerintem addig amíg új partnerem nem lett, utána jött ki, hogy vele lefeküdtem. Egyszer már azóta elmúlt akkor 2 hétig gyógyult csak aztán megfáztam és antibiotikumot szedtem és szerintem az tehetett be, mert elvileg nem volt laktobaktériám egyáltalán, szóval kiújult. De tényleg jó lenne a végére járni. Már valami nemibetegség gyanúja is felmerült bennem, bár a nőgyógyász nem mondta, hogy teszteltessem magam ilyen téren. Remélem, hogy jobb lesz lassan, mert azért már eléggé kiakaszt. De én is most ilyen intimmosakodógélt vettem külön erre a célra, meg mandula tejet iszok sima tej helyett. Mondjuk még nem régóta, szóval még lehet várnom kell az eredményre. (bocsi, hogy kicsit hosszú lett)
2021. febr. 17. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!