Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem gyógyuló hüvelygyulladásra...

Nem gyógyuló hüvelygyulladásra tudtok javasolni valamilyen csodaszert?

Figyelt kérdés
Az orvosom gondolkodás nélkül kezel. Több éve lát gyulladást a hüvelyemben, de nem tudja meggyógyítani. Az első pár alkalommal gombaellenes készítményeket írt fel, amik nem segítettek, aztán rájött, hogy ez mégsem gomba, akkor pH helyreállítást javasolt. Minden utasítást követtem, de ez sem segített. Legutoljára trichotomas fertőzés gyógyítására használatos gyógyszert írt fel, amitől elkezdett rohamosan romlani az állapotom. Mostanra menstruációm is alig van, és a nemi életet el is felejthetem, mert nagyon erős fájdalmaim vannak. Szeretnénk már babát a párommal, és nagyon el vagyok keseredve.
2016. júl. 18. 09:40
 1/6 A kérdező kommentje:
*trichomonas
2016. júl. 18. 09:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csodazser kell, hanem másik, normális orvos.
2016. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
* csodaszer
2016. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A párod kapott kezelést? Lehet folyton tőle kapod vissza, küldd el urológushoz, te pedig egy másik dokihoz menj el.
2016. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Folyamatosan kezelte őt is, és 2 hónapja nem is élünk nemi életet, mióta fáj a szeretkezés. Az orvos lecserélését már én is eldöntöttem, csak egyelőre még nem mertem meglépni, mert sajnos férfi nőgyógyászhoz nem merek menni a gátlásosságom miatt, nőből ő az egyetlen.
2016. júl. 18. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Pedig sok esetben a férfi nögyógyász sokkal rendesebb, meg jobban tájékozott is.
2016. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!