Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet méhsüllyedés? Kialaku...

Ez lehet méhsüllyedés? Kialakulhat egyik napról a másikra, minden különösebb kiváltó ok nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kedden voltam nőgyógyásznál, mindent rendben talált, de kis gyulladás van a hüvelyemben, úgyhogy hüvelykúpot írt fel. Aznap este simán ment az ügy (nem vagyok már szűz), bár éreztem mintha kicsit nehezebb lenne a befele út, de hát gondoltam, ciklus közepén biztos változik a méh helyzete stb. Tegnap este már elég kínkeserves volt, már sikosítót is kellett használnom, bár nem igazán segített. Ma reggel pedig, amikor meg akartam nézni, hogy elolvadt-e a tabletta vagy egyben maradt, már fel se ment egy ujj se sikosítóval sem. Én tényleg nem értem, nőgyógyásznál se szokott gond lenni, (bár most a gyulladás miatt kicsit fájdalmasabb volt) szexuális téren se, tampont is évek óta használok. Bár tény, hogy elsősorban azért mentem nőgyógyászhoz, mert fájdalmas volt a szex, ez is lehet a szűk "út" miatt? Azt mondta csak a gyulladástól volt, de kezelésre nem tudom miért lenne még duzzattabb... Olyan mintha kb 1 cm-re a hüvely bejáratától a "felső falról" annyira benyúlna egy pingpong labda méretű valami, hogy teljesen elzárja az utat. Tegnap még sikerült átfurakodni alatta, de ma már nem.. Méhsüllyedésről hallottam egyedül ami ennyire nagyon eltorlaszolná, de semmilyen tünetem nincs. Ez amúgy sem alakulhat ki pikk-pakk semmitől, nem? Nőgyógyász kedden látta volna már. Köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 18. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Álló helyzetben próbáltál benyúlni? Nekem is van egyfajta süllyedésem ami álló helyzetben torlaszolja el az utat. A nőgyógyászati vizsgálat és a szex meg ugye fekvő helyzetben történik, olyankor nem okoz gondot.

Próbálj fekvő helyzetben felnyúlni, ha nálad is az a helyzet ami nálam, akkor fekve nem lesz ott semmi az útban.

2021. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es! Sajnos fekvő helyzetben is ugyanez a helyzet! Az a baj, nem igazámn szoktam magam ott lent vizsgálgatni, úgyhogy nincs összehasonlítási alapom, hogy korábban is ilyen voltam-e.
2021. febr. 18. 08:39
 3/6 anonim válasza:
100%

Hólyagsérvre tippelnék inkább.... bár fura,gondolom nem voltál még trrhes,nem szültél.

Guggolva nézd meg magad kistükörrel.látsz valamit?

2021. febr. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Nem, nem szültem még, és nem látok semmi szokatlant. A nőgyógyász nyílván mindent megtapogatott, húgyhúlyagom is, hogy megnézze esetleg húgyúti probléma terjedt-e a hüvelyemre. Szóval talán ezt is kizárhatjuk. Még várok pár napot, hátha tényleg a ciklus előrehaladtával változik..Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 18. 11:08
 5/6 anonim válasza:
100%
Akkor szerintem csak ilyen pufibb hüvelyfalad van es azt érzed.
2021. febr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mehszaj magassaga ciklustol fuggoen valtozik, ujjal el lehet erni. Nem az a huvely vege, oldalt van.
2021. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!