Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki segítsen könyörgöm...

Valaki segítsen könyörgöm mert megszakadok a mesntruacios görcsöktől??!

Figyelt kérdés
Szóval 2. nap, 1 oraja vettem be gyógyszert, de meghalok, meg se tudok mozdulni, mert nagyon faj. Segítsen valaki plsss. Tudom hogy van sok ilyen kérdés és most nem olyan állapotban vagyok hogy ilyen miatt beszóljanak, olyan írjon aki képes normalis tanácsot adni. Köszönöm
2021. febr. 18. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert vettél be? Telefonálj a háziorvosodnak, ha valami recept nélküliről van szó. Valószínűleg fel tud írni erősebbet. Ha nagyon rosszul vagy, görcsoldó injekciót is tudnak adni.
2021. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is mindenképpen az orvosnak telefonálást javaslom. okosabb, mint mi itt.
2021. febr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Orvos. Azonnal. És lehet utána menni, hogy ez nem-e endometriózis.
2021. febr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Algoflex m et vettem be, mindig beválik, de már egy kicsit kezd talan jobb lenni, csak ha hagyom hogy nagyon megfajduljon akkor van hogy 2 órájába telik mire csillapítja
2021. febr. 18. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl valamiért csak a Nurofen szokott segíteni, esetleg azt próbáld meg
2021. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Algoflex M helyett legközelebb vegyél Algoflex Rapidot és Drotaverin-Chinoint. Ugyanaz a hatóanyag, még a tabletta színe is egyezik, de a rapid gyorsabban felszívódik és még olcsóbban is jössz ki. Annyi, hogy egyeztetni kell a dózist, mert az algoflex M-ben a sárga tabletta emlékeim szerint 80 mg drotaverin, a Drotaverin-chinoin esetén ez 2 db tablettának felel meg. Megnézed a dobozon, nem nehéz a fejszámolás.
2021. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az Algoflex + No-spa kombó szokott működni,ha nagyon gáz, Algoryrin + No-spa. Érdemes fájdalomcsillapítót és görcsoldót együtt bevenni. Gyakorlott veseköves vagyok, arra javasolták ezt az orvosok, de menstruációs görcsre is jó.
2021. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy mindenki értelmesen és segítőkészen válaszolt <3 közben már elmúlt, most már ugye reggel van, és jól vagyok, de tegnap nem tudom mi történt velem
2021. febr. 19. 08:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Az Algoflex+No-spa ugyanaz a hatóanyag, mint az Algoflex-M. Az Algopyrin már másik. A No-spa, a sárga tabletta az Algoflex-M-ben ugyanúgy drotaverint tartalmaz, amit amúgy más gyártótól olcsóbban is meg lehet venni. Ha esetleg valakinek a gyógyszer ára se mindegy :-) Az Algoflex helyett is lehet másik ibuprofen tablettát venni, abból is van olcsóbb.
2021. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!