Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyulladástól érzem az...

Hüvelygyulladástól érzem az alhasamat?

Figyelt kérdés
Elkaptam egy fertőzést, de mivel épp akkor, amikor megvolt a menzesz, nem tudtam elmenni nőgyógyászhoz. Később elmentem és hüvelygyulladást állapított meg. Klion-D hüvelytablettát írt fel, tegnap helyeztem fel az első tablettát. De napok óta fájdogál a hasam. Igazából csak kellemetlen érzés, elviselhető, de attól félek, hogy a gyulladás elérte a belső szerveimet. (Nem orvos mondta, neten olvastam utàna a gyulladàsnak és mindenhol a riogató hírt kaptam, hogy az alhasi fájdalom azt jelzi, hogy felszállt a fertőzés és meddő leszek. Egyébként rettentően félek ettől, mert szeretnék majd gyereket) Orvosi javaslatra ecsetelgetem kamillavirágzattal is a hüvelyemet, de ennél többet nem tudom, hogy hogy tehetnék. Rettentően megijedtem. Ez életem első hüvelygyulladása, tehát fogalmam sincs mi ennek a lefolyása. Tehetetlennek érzem magam. Miért fájdogálhat az alhasam?

2021. febr. 18. 17:37
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
100%
Kedves kérdezô! Igen, mert kihat oda is a gyulladàs! Renélhetôleg hamarossan jobban leszel! Nem leszel meddô, ne aggòdj! Mielöbbi javùlàst kivànok!
2021. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi volt aztán kérdező?
2023. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sima fertőzés volt. A hasam nem tudom miért fájt, de elvileg nem lett tőle nagyobb bajom. Szedtem a kúpot, utána a bakteriumflóra-regeneráló kúpot. A panaszaim megszűntek.:)
2023. márc. 7. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!