Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez felfázás vagy hüvelygyullad...

Ez felfázás vagy hüvelygyulladás szerintetek?

Figyelt kérdés
Voltam már nőgyógyásznál, aki eleinte kezelt hüvelygyulladással, majd mikor nem múltak a tüneteim (alhasi fájdalom,állandó viszketés)levette rólam a kezét, mert a kenet sem mutat semmi bacit vagy gombát.. Voltam vizeletvizsgálaton, abban sem volt baci. De mindennap pisilnem kell és nagyon viszket ott lent. Hova mehetnék ezzel? Hasi ultrahang esetleg kimutatja, ha fel vagyok fázva?
2021. febr. 5. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Minden nap pisilned kell??Ezt nem értem....A felfázás egy baktérium,aminek a tünetei sűrű pisilési inger,ég-csíp,alhasi fájdalom rosszabb esetben véres vizelet,hőemelkedés.Ez utal a felfázásra.
2021. febr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nyilván elírtam.. mindennap folyton pisilnem kell, még akkor is ingerel, ha nem is kell igazából. Nincs baktérium elvileg, de akkor mi a fenétől lehet 2-3 hónapja? Van, hogy iszonyúan fáj az alhasam és a hüvelyem is viszket.
2021. febr. 5. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Csíp a pisi?Vagy csak sokat jársz ,és viszketést érzel?
2021. febr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem csíp, de állandóan ingerel és viszket egész nap a szeméremtestem, húgycső környéke. Nem tudom, el vagyok keseredve, mert a szexuális életem is 0 azóta, mert kellemetlen és fáj, illetve edzeni is alig tudok. A nőgyógyász szerint nincs nőgyógyászati bajom.. Végig akarom járni az összes magánrendelést, ami felmerül, mert mostmár nagyon szeretném, ha kiderülne és elmúlna.
2021. febr. 5. 16:20
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Én a helyedbe urulógushoz mennék.Ő foglalkozik a vizelet problémákkal.Szedtél valami gyógyszert?
2021. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy
2021. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Urológusra van szükséged, a felfázás egyébként sem nőgyógyászati probléma, ha ő sem talál semmit, akkor STD szűrés.
2021. febr. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!