Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nuvaring és magas vérnyomás?

Nuvaring és magas vérnyomás?

Figyelt kérdés

Világ életemben teljesen normál vérnyomásom volt, 3 hete használom a gyűrűt és az utóbbi napokban mindig nagyon magas volt, ma este pedig az eddigi legmagasabb volt: 144/100/85


Valószínűsítem hogy a gyűrű az oka de más így járt így? A napokban rendszeresen mérni fogom es feljegyezni és ha változatlan akkor visszamegyek a nőgyógyászhoz, viszont addig is érdekelnének a tapasztalatok, akinek volt ugyanilyen gondja a gyűrűtől/tablettától, hogy létezik erre megoldás vagy magától visszaáll vagy a doki mit mondott, leintett a gyűrűről és ha igen, utána visszaáll a vérnyomás?


22/N



2021. febr. 18. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
én használtam asszem fél évig. én a magas vérnyomást nem vettem észre (alapvetően alacsony szokott lenni), viszont a libidómat tönkretette, a hüvelyem porszáraz volt és szűk. tehát igazából fogamzásgátlóként működött, mert a szexet a hátam közepére se kívántam :D ezt elmondtam egy nőgyógyásznak, aki közölte velem hogy ilyen nincs. hát mondom van :D gyógyszerre váltottam, azóta minden jó
2021. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de elég haszontalan a válaszod, engem nem érdekel kinek milyen egyéb bajai voltak a gyűrű mellett, az írjon akinek szintén magas vérnyomása van.
2021. febr. 18. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
bocs bazmeg...
2021. febr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem baj, de tényleg nem az egyéb tünetek érdekelnek, nem akartam bunkó lenni, viszont ha megnézer a válaszod marhára semmi hasznos infó nincs benne számomra.
2021. febr. 18. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Nem hiszem hogy ilyen bunkónak kellene lenni az első válaszolóval, ő elmondta, hogy neki az oldotta meg a problémáit, hogy gyógyszerre váltott.

Egyébként neten sok dolog van, csak rá kellett volna keresned


[link]

[link] (2. bekezdés)

Vagy a betegtájékoztató...

Nem gyakori mellékhatások (1000 nő közül több, mint 1-nél, de 100 nő közül kevesebb, mint 1-nél fordulnak elő):

- látászavar, szédülés,

- haspuffadás, hányás, hasmenés vagy székrekedés,

- fáradtságérzet, rossz közérzet vagy ingerlékenység, hangulatváltozás, hangulatingadozások

- folyadék-felhalmozódás a szervezetben (ödéma),

- húgyhólyag- vagy húgyúti fertőzés,

- vizeletürítési nehézség vagy vizeletürítés közben jelentkező fájdalom, erős vizeletürítési inger vagy vizeletürítési kényszer, gyakori vizeletürítés,

- a nemi érintkezés közben jelentkező problémák, beleértve a fájdalmat, a vérzést, illetve azt, hogy a partner érzi a gyűrűt,

- vérnyomás-emelkedés !!!!


De a legjobb lenne ha felhívnéd a nőgyógyászod, nehogy komoly legyen a baj.

2021. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: nem akartam bunkó lenmo az elsővel, és leírta, hogy neki a gyógyszerre váltás segített, csakhogy nem is okozott neki magas vérnyomást,ergo nekem totál irreleváns a válasza sajnálom.


Utolsó: köszi, hogy ezt bemásoltad de olvastam magam is párszor, tudom, hogy le van írva a vérnyomás emelkedés, ezért feltételezem hogy az okozza, de légyszi mostmár tényleg olyan írjon akinek VAN SAJÁT TAPASZTALATA,mert a neten én is tudok tájekozódni, dokihoz meg elmegyek, de addig is szerettem volna tanácsokat és saját tapasztalatokat hogy mire számíthatok stb.

2021. febr. 18. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!