Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Történt már veled ájulás?

Történt már veled ájulás?

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor mi okozta?

Vérnyomásod esett le?

Vagy nem ettél-ittál eleget?

Menses idején gyakoribb, ill. könnyebben előfordul?


21L



2021. jan. 22. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Történt. Kb 30 éve az iskolai ünnepségen, bent voltunk a tornateremben, 40 fok. Mivel én voltam a legnagyobb az osztályban, borítottam a fél sort. Olyanok voltunk, mint a dominók.:)
2021. jan. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Többször is, ciklustól függetlenül. A vérnyomásom esett le, igen, és a levegőtlenség tovább növeli az esélyeit a dolognak. Aztán megtanultam, hogy sajnos egyszerűen nem vagyok alkalmas arra, hogy hosszasan álljak egy helyben.
2021. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Eddig kétszer ájultam el. Először tavaly januárban. Kórházban voltam kontrollon egy kisebb műtét után, nagyon sokan vártak a dokihoz, úgy álltunk a folyosón, mint a heringek.. Sokáig álldogáltam úgy, hogy mozdulni sem tudtam, így puff, kidőltem.
2021. jan. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Elájulni még sosem ájultam el de 2x volt hogy elszédültem, lefehéredtem és zúgott a fülem, de olyankor leültem, ittam valami löttyöt és nem volt baj. Egyébként mindkettő reggel történt, egyik reggeli készítés közben, a másik fodrásznál, szóval sokat álltam. Meg gondolom a cukrom is leesett.

20/L

2021. jan. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Én abortusz előtt majdnem. Kaptam azt a méhszáj tágító tablettát és attól elszédültem
2021. jan. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Egyszer. Érettségire, szalgaavatóra és a ballagasra készültem. Elég stresszes időszakom volt. Otthon reggel ki akartam menni a konyhába és a folyosón leesett a vernyomasom. Elkezdtem szédülni, sötétedett előttem minden és ereztem ahogy osszerogynak a lábaim. Szerencsére magamtól észhez tértem de én akkor nagyon megijedtem de tudtam, hogy a nagy stressztől van.
2021. jan. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Én még soha életemben nem ájultam el, pedig sok minden történt már velem.

17/L

2021. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
31%

Menstruacio utolso napja es valami nagyon eros idojarasi tenyezo volt. Nem tudom, mi a neve, mindenesetre iszonyatosan nyomott, fulledt volt a levego, es mikor mar osszekanalaztak es vizet adtak, labam felpolcoltak, abban a pillanatban kezdett el egyszerre villamlani, dorgeni, es szakadni az eso.

A tudatomnal voltam es volt elojele. Ereztem, hogy pillanatokra elsotetul minden es rosszul vagyok. Mikor ki akartam menni a levegore, kiment belolem az ero, elsotetult minden, de volt idom leulni a foldre.

Muszaj azonnal leulni utcan is, ne vard, mig zuhansz.

Miutan hideg szensavas vizet ittam, vizes ruhat is adtak, hamar jollettem.

Volt eloerzete. Fontos komolyan venni, akkor nem zuhansz el.

2021. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, talán egy éve nyáron, reggel kimentünk kicsit kertészkedni, amíg nem volt nagyon meleg. Kb.9 óra körül én éreztem, hogy nagyon szédülök. Mondtam a páromnak, hogy nagyon rosszul vagyok. Ő behozott, addigra már jobban lettem, és hozott csokit, meg valami cukros üdítőt. Kb 10 perccel később már jól voltam. Talán azért volt mert nem reggeliztem. Az viszont megmaradt, hogy akkor menstruáltam is, lehet annak is köze volt hozzá.
2021. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!