Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok mesélni az aviva...

Tudnátok mesélni az aviva tornáról?

Figyelt kérdés

2021. febr. 20. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt, hol nem volt, volt egy nő, aki idős nőknek próbált kifejleszteni valamilyen mozgásformát és az általa kitalált gyakorlatoktól állítólag a nőknek visszajött a menstruációjuk. Ezt fejlesztette tovább valami olyasmivé, ami több női problémán (esetleg) segít. Én elvégeztem a tanfolyamot, elég olcsó és megéri, mert ott tényleg jól elmagyarázzák a szokatlan mozdulatokat, ez egy online izén nem derülne ki, könyvből meg lehetetlen megtanulni.

A gyakorlatsor egyes elemeinek van meghatározott funkciójuk is, pl. egyesek ismételgetésével menstruálásra késztethető a szervezet, de emögött állítólag az van, hogy a nő magzatelhajtásra is használtatta a tornát, ami eléggé megkérdőjelezi a hitelességét, nademindegy.

Ettől függetlenül eléggé élvezetes torna, az összes gyakorlata meghatározott ideig, bizonyos sorrendben összevágott régi pörgős vagy éppen lassú zenékre megy. A zenét a trénertől lehet megkapni, de régi számok, amiket zenemegosztókon is megtalálsz, csak az adott hosszúságra vannak vágva. Kicsit a niához hasonlít, ami szintén egy táncos, ritmikus testmozgás. Tartoznak hozzá egyéb furcsaságok is, amik viszont tapasztalati úton eléggé jól alátámaszthatók, pl. a torna után nem szabad lefürödni 36 órán át. Abszurdnak hangzik, de tényleg igazolt, hogy elvész a hatása ettől. Pl. egy ismerősöm klimax tüneteinek a megszüntetésére használta és azt állítja, hogy a torna után napokig nincs hőhulláma, de ha lefürdik, azonnal lesz.

Én ugyan a "női problémáimban" hatását nem tapasztaltam (termékenységi nehézségek), de legalább egy élvezhető mozgásforma és nem is túl hosszú.

2021. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keres rá youtubon, van több videó is ahol beszélnek róla
2021. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!