Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bepisiltem éjszaka!?

Bepisiltem éjszaka!?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban ez volt a 3.alkalom,hogy bepisiltem. Nem annyira, hogy szétázott az ágy, hanem ahogy elkezdtem pisilni, már felébredtem. De csak akkor. És a legrosszabb, hogy nem álmodtam olyat, hogy pisilnem kell. Este mindig sokat iszok, tehát nemcsak most, és máskor nincs ilyen. Olvastam, hogy lehet lelki eredetű. Ami valószínűleg nálam az oka. (mivel az elmúlt 2 hónapban rengeteg rossz történt velem) Ebben tud valaki segíteni, akivel már volt ilyen? Mindenképpen csak orvossal lehet ezt megoldani? Teljesen kétségbe vagyok esve, és gyűlölöm magam, hogy még ezis megtörténik velem, és semmit nem tudok vele csinálni. 25/L

2021. febr. 22. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Ne este igyál, hanem napközben. A szervezetnek sem jó a lefekvés előtt inni. Lefekvés előtt menj el pisilni mindig.
2021. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért gyűlölöd magad? Ne tedd! Értem én, hogy ott a társadalmi stigma a bepisilésen, de ez hülyeség! Ezt te nem direkt csinálod, nem kell szégyellni magad miatta! A lelki gondjaid majd megoldódnak, és akkor valószínűleg ez a probléma is. Nézz utána a pelenkázó alátétnek, az egy praktikus megoldás lehet addig is, hogy kevesebbet kelljen takarítanod.
2021. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

1

Évek óta iszok rendszeresen lefekvés előtt, bár reggel arra ébredek fel, hogy szétrobban a húgyhólyagom, de egy egészséges szervezet nem pisil be éjszaka sem.

2021. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amíg mélyen alszol, a veséd nem termel túl sok vizeletet. Ha valakinek lelki gondja van, akkor nem alszik elég mélyen és emiatt is lehet gond a bepisilés. De az is lehet az első jel, hogy ki kell menni éjszaka, esetleg többször is.
2021. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: Éjszakánként 2 óránként ébredek fel, hogy wcznem kell.


Amúgy eddig is mindig sokat ittam lefekvés előtt és soha nem volt eddig ilyen.

2021. febr. 22. 12:34
 6/12 A kérdező kommentje:

Az első 2 alkalmat betudtam annak, hogy nagyon mélyen aludtam (mert kb előtte 2teljes napig nem aludtam)

Viszont az utolsó alkalom aggaszt a legjobban. Nem aludtam mélyen egyáltalán.

2021. febr. 22. 12:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem orvosra van szükséged, hanem pszichológusra.
2021. febr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Iratkozz be egy torna tanfolyamra, ahol Kegel gyakorlatokat, intim tornát végeznek, amivel erősíteni lehet a medencefenék izomzatát, segít a vizelet visszatartási problémákon.
2021. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ennek azért sokféle oka lehet. Akinek hasmenése van, annak is olyan lehet a lepedő, mert éjjel nem tud kirohangálni fél óránként. Szóval lehet szervi gond is, vagy egy megfázás, hasonló.

Elhiszem, hogy sosem volt gond ezzel eddig, de nem azt jelenti, hogy továbbra is este sokat kell inni. Olyan, mint a dohányzás: azt mondhatja valaki, sose volt belőle gondja, de egy idő után a szervezet már nem akar annyit szenvedni miatta és jelez.

2021. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 erogeen ***** válasza:

Miért iszol este annyira sokat!

Próbáld ki, h kevesebbet iszol.

Lefekvés előtt pisilj többször, így a hólyagod teljesen kiürül.

És is nagyon sokat iszom, este is, de az más...

2021. febr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!