Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba okozta hüvelygyull...

Hüvelygomba okozta hüvelygyulladás után mikortól lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Már végeztem elvileg minden kezeléssel amit a doki felírt. Még a hüvelyflóra visszaállítással is de még tegnap is éreztem hogy picit irritál a fehérnemű hordás. Múltkor a tünetek megszűnése után lefeküdtem a párommal nyilván gumival de rögtön kiújult. Bár akkor köhögés miatt szedtem antibiotikumot ami valszeg rontott a helyzeten. Nagyon félek a kiújulástól mert mikor belobban kb. 2-3 hét mire teljesen jó lesz meg ugye rengeteg pénz is a kezelés. Arra is gondoltam hogy együttlét után kéne valami gomba ellenes krémet használni vagy kúpot de az meg tönkretenné a hüvelyflórát megint. Más hogy volt ezzel ha látszólag már nincs baj akkor lehet vajon újra szexelni?

2021. febr. 22. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A párod is kezelje magát.
2021. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezen már túl vagyunk. A kidörzsölődés miatt szokott kiújulni szerintem, de a gumi sajna hajlamos picit kidörzsölni.
2021. febr. 22. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolog ez a candida. Az egyik exemmel folyamatosan előjött, mindegy, mivel kezeltettük magunkat. Amikor szakítottunk, többé nem jött elő a probléma, az új párommal sem.

Később úgy alakult, hogy megint összekerültünk egy rövid szexkapcsolat erejéig. Mit kaptam még vissza? A gombát.

2021. febr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy allergiás vagy a latexre? Próbáld ki a lifestyle skin óvszert, az latex mentes hátha beválik.
2021. febr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám, hogy a latex a gond, mert előző barátomnál ez nem okozott gondot. Nyilván lehet az is, hogy a méretbeli különbségek miatt kicsit jobban hozzámér a gumi. Bár nem tudom. Kidörzsölődésem volt már előző kapcsolatomban is ha nem használtam síkosítót, de az másnapra már jó is volt. Nem tudom most mi lehet, de lehet az immunrendszerem gyengébb mostanában. Mondjuk most az sem egészséges hozzáállás részemről, hogy félek a szextől. Valahogy jó lenne ezen tovább lendülni :(
2021. febr. 22. 15:56
 6/6 anonim ***** válasza:
A latexmentes óvszer nem annyival drágább, próbáld ki (vékonyabb is, mint a hagyományos, szóval a párod is jól jár), ui. a latexérzékenység enm eleve adott, hanem sokévi óvszerhasználat után is előjöhet :(
2021. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!