Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most tudtam meg hogy terhes...

Most tudtam meg hogy terhes vagyok. 5 hetes. De mig megtudtam rendszeresen szeretkeztünk a férjemmel. Lehet baja a kicsinek? Lehet terhesen szexelni. Nem voltak jelei, még émelygés sem.?

Figyelt kérdés

2021. febr. 23. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Nyugi, még a libidód is meg fog nőni.

Ha férjedé akkora, hogy eléri a méhedet (nem a méhszájat), akkor csak óvatosan.😄

2021. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Terhesség alatt a szex biztonsággal folytatható, egészen végig. Csak a testhelyzetet kell kényelmesen megtalálni, hogy mindenki jól érezze magát közben. Nem lesz baja a kicsinek. Érdemes is terhesen szexelni, mert gyakran nő a libidó, és a férjnek is szüksége van a gyengédségre. Az émelygés gyakran később kezdődik, a 6. hét körül, de nem törvényszerű, hogy megjelenjen. :)
2021. febr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, gondolj bele, az őskorban, meg amíg nem voltak tesztek, senki nem is tudott a korai terhességről, vajon addig visszatartották magukat az emberek? Nyilván nem, hiszen nem is tudtak az egészről. Ne izgulj annyit :-) Persze az ember mindig izgul mégis, főleg első babával, de nem kell :-) Ha az orvos el nem tilt, akkor egész terhesség alatt szabad a pálya.
2021. febr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Nyugodtan lehet terhesen szexelni, ha nincs gond, akkor akár szinte az utolsó pillanatig.
2021. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megnyugtatott.
2021. febr. 23. 11:33
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen semmilyen jel nem szokott lenni, csak hogy késik a menstruáció, 6-7 hetesen lesz tünet legkorábban, ha egyáltalán lesz, úgyhogy nők 100 milliói járnak úgy mint te, és semmi baja a babájuknak. Amíg az orvos nem tilt el eü. probléma miatt lehet szexelni, legfeljebb a vége felé már nem biztos, hogy kényelmes.
2021. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!