Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon görcsöl a hasam!! Mens...

Nagyon görcsöl a hasam!! Mensi miatt, nőgyógyásszal beszéltem, azt mondta h ezt el kell fogadnom, ez ilyen. Bevettem nospat kicsit érzem a hatását, de maghalok ??

Figyelt kérdés
mit csináljak??

2021. febr. 24. 20:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Keress egy normális nőgyógyászt!

Rövid távon pedig sport

2021. febr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem, nem halsz meg.


És itt senki se jótündér, hogy hirtelen elmulassza a fájdalmat.


Bevallom őszintén, hogy nem értem milyen gyenge fájdalom lehet amit egy nospa elmulaszt. Oké, persze, én más eset vagyok, mert endom van, és mensinél 4-essével szedte a nospa fortet apranaxxal és később tramadollal, de ha a görcs csupán akkora, hogy a fejedben csak egy darab, egy rohadt szem nospa fordul meg, semmilyen más fájdalomcsillapító, akkor nem fájhat annyira.


Máskülönben, vegyél be még nospát, valamilyen fájdalomcsillapítót (pl. algopyrint, bár lehet neked már az algoflex is elég), melegvizes párnát tegyél az alhasadra, és próbálj elaludni.

2021. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Metionin ***** válasza:
100%

Nospa lófaxt se ér. Apranax vagy Algoflex (M vagy ultra) és magnézium.

És keress egy másik dokit, lehet hogy endometriózisod van.

2021. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Metionin ***** válasza:
100%
2 pacsi, ugyanez nálam is endoval
2021. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Most azonnalinak erősebb gyógyszer apranax, cataflam, flector, algoflex... + nospa

Reggel este magnézium simaizom-mehizom relaxans a görcsök ellen jó

vas pótlás

A sprot is jo

Es egy másik nőgyógyász mint előttem is írták lehet egészségügyi probléma is a háttérben

2021. febr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Megvizsgált az orvos? Ha beszéltél vele akkor gondolom bementel a rendelesre és valamit biztosan csinált. A fájdalom szubjektív, ha eltérést nem talált akkor khmm... (hiszti)
2021. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy azt előttem is írtak keress új orvost.


Vegyél be algoflexet vagy apranaxot + nospa

2021. febr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Bevettem mást is jobb lett, eddíg a nospa mindig elég volt, ha eggyáltalán kellett.

Most már jobb, köszi.

Hlnap megyek egy másik nőgyógyászhoz ez mostmár magán doki.

Már tervezünk gyereket, ezért kicsit izguloook!

2021. febr. 25. 20:36
 9/23 anonim ***** válasza:
25%
Hát akinek elég a nospa az csak hisztizik.
2021. febr. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Ennyi normàlis, ha a nospa hat. Én is endós vagyok, màsodik műtét előtt àllok. A legutóbbi menzeszem olyan volt, hogy donalgint apranaxal és drotaverinnel szedtem. Annyit hatott hogy bírtam lètezni, és wc-re menni. Nem mulasztotta el. Tudom.. Nem jó ennyit szedni, de amikor a falat vakarod és földön fetrengsz, csak arra vàrsz múljon el valahogy.
2021. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!