Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezeknek a nőknek egyáltalán...

Ezeknek a nőknek egyáltalán nem lehet gyerekük?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki már vagy 2 éve próbálkozik, de sehogy sem sikerül neki.

Menstruál, de az utóbbi időben megváltozott egy kicsit a menstruációs ciklusa.

Orvosnál nem volt még, mivel retteg a rossz hírekről.


Nem tudjuk, hogy a progeszteron hiány ennyire aljas.

Vagy lehet, hogy az is a baja és valami enyhébb fertőzés is állhat a háttérben?


Vagy teljesen meddő?

Létezhet olyan, hogy aki menstruál az meddő is?

A neten írják, hogy lehet a meddőknek is gyereke.

Én csak megnyugtatni akarom és rávenni, hogy menjen el nőgyógyászhoz a hormon problémáival.



2021. febr. 25. 10:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Én próbálok mindent megtenni, hogy megnyugtassam.

Úgymond a mentora vagyok, de itt amikor a pici tervezésével húzza az agyamat, már vagy 3 hónapja., kezdek kifogyni a tanácsokból.

Csak ismétlem neki, gyere hívjuk fel a nőgyógyászt, kérj időpontot és elkísérték.

Ő inkább vitaminokat szed, olvasta, hogy jó a mehbempo stb stb

2021. febr. 25. 17:47
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen mentora? Miért, fogyatékos? Vagy instabil? Felnőtt emberekről van szó... még mindig beteges hogy ennyire belemászol az életébe. Lehet pont a figyelem kell neki.
2021. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Olvasgatás, meg méhpempő helyett orvos mielőbb. Lehet a párjának baja, petevezeték elzáródása, amire ezek nem hatnak, az meg eleve probléma, hogy valószínűleg az éves rákszűrésre sem megy el, ha ennyire elutasítja a kivizsgálást.
2021. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például pajzsmirigy volt. Egy évig nem estem teherbe, elmentem orvoshoz, kaptam gyógyszert (meg d vitamint, mert az is alacsony volt), és 2 hónapra rá terhes lettem.

De ahogy írják, lehet, hogy a párja spermájával van baj.

Bármi lehet.

2021. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!