Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért tette ezt velem az orvos?

Miért tette ezt velem az orvos?

Figyelt kérdés
1 hónapja voltam nőgyógyásznál mert megjelentek rajtam valamik odalent. Én HPV-re gyanakodtam, ő azt mondta gombás fertőzés és felírt canesten termékeket. Azóta szörnyű lett a helyzet odalent, tele lettem szemölcsökkel. Ma voltam nála megint és mondta hogy ezek szemölcsök, írt fel ecsetelőt és azt mondta ha nem múlik el meg kell műteni. De 1 hónapja is ugyanezek a kinövések voltak rajtam csak nem volt ilyen rengeteg, akkor miért nem írt fel ecsetelőt?:( Miért várta meg hogy ennyire eldurvuljon a helyzet?:’(
2021. febr. 25. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz volt? Ha nem ugyanaz, akkor szimplán félrekezeltek
2021. febr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ugyanaz igen
2021. febr. 25. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Itt a kérdés az, inkább, hogy miért tetted ezt te magaddal. Egyrészt HPV ellen (pontosabban bizonyos típusai ellen) van oltás, miért nem lett már rég beadatva, másrészt ha valami nem javul, akkor nem várunk és nézünk mint a moziban, hanem kontrollra megyünk.

Az orvos szimplán benézte. Emberből van, hibázik.

2021. febr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A HPV elleni oltást nem csak bizonyos életkorig lehet beadatni?
2021. febr. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos, ezen, mármint a félrekezelésen nem tudsz mit változtatni. Sajnos az a tapasztalatom, hogy sokszor úgy kell orvoshoz menni, hogy megmondod, hogy te mire gyanakodsz...Drukkolok, hogy sikerüljön elkerülni a műtétet.
2021. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

"A HPV elleni oltást nem csak bizonyos életkorig lehet beadatni?"


Nem, és férfiaknak is ajánlott.

2021. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ez hasznos infó volt. :)
2021. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szerintem azt az oltást megkaptuk általános suliban, nemtudom meddig véd de fiatal vagyok még.

Azért csak most tudtam visszamenni hozzá mert közben meg is jött, és így kaptam időpontot tőle.:(

Köszi a válaszokat, remélem elmúlik.:(

2021. febr. 25. 19:39
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szerintem azt az oltást megkaptuk általános suliban,"


Amennyiben most vagy gimnazista lehet. Ugyanis csak pár éve kampányoltás, előtte bizonyos önkormányzatok megvették a fiatal lányoknak és lehetett rá külön jelentkezni. Amit általánosban mindenki megkapott az a hepatitis B oltás.

2021. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!