Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg?

Miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

6 napja késik a menzeszem, mell érzékenység, enyhe fejfájás van, meg többször éreztem már hogy na mindjárt megjön de mégsem. Barátommal csak óvszerrel voltunk együtt, de csináltam tesztet eddig minden nap, negatív. (többfélét is csináltam)

Egyébként a ciklusom viszonylag rendszeres szokott lenni, egy-két nap csúszkálással, szóval nem tudom most mi lehet.

Valaki volt már hasonlóan?



2021. febr. 28. 16:04
 1/4 A kérdező kommentje:
+este puffad a hasam es a 37 fok korul van a hom mar ket hete
2021. febr. 28. 16:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig rendszeres a menstruációm, de nagyon ritkán nálam is előfordul hogy 1 hetet késik. Nagyon sok mindentől függ, életmód stressz, betegség stb.

Ha negatív a teszt nem lesz semmi gond.

2021. febr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pár nap múlva csinálj mèg tesztet, báár ennyi kèsèsnèl már kimutatta volna szerintem. Esetleg ha továbbra se jön meg, menj el orvoshoz. Lehet hormon baj, vagy felfázás, stressz, bármi miatt kèshet.

A mell èrzèkenysèg meg ezek sztem csak pms tünetek, mert ha terhessègi tünetek lennènek akkor már a teszt is règ pozitivat mutatott volna

2021. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végre megjött, szóval valószínűleg a stressz volt a ludas.
2021. márc. 3. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!