Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen betegségem lehet?

Milyen betegségem lehet?

Figyelt kérdés
Tünetek: kibírhatatlan menstruációs fájdalmak (gyógyszerrel is fél óra, mre emúlik), már a menzesz előtt legalább 3 nappal elkezd fájni a hasam, fáj a bal petefészkem (a menzesz első és utolsó napján), az első egypár napban ráz a hideg, esténként teljesen elgyengülök menzesz alatt. Ezeken a napokon gyógyszer nélkül létezni sem tudok. Milyen bajom, betegségem lehet?

2021. febr. 28. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Több oka lehet, ezeket egy nögyógyász viszgálatokkal ki tudja deríteni, mi a neten keresztül nem.
2021. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha, csak a kovidnak köszönhetően nem sikerült még bejutnom, és nem is kapok egyhamar időpontot. 😥
2021. febr. 28. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Még az is lehet hogy nincs is bajod csak nálad ilyen, de a legjobb ha kivizsgálnak
2021. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Először olvasva a kérdést kicsit én is gyanakodtam, hogy lehet van valamilyen nőgyógyászati betegséged, de nekem hiteltelen lettél a fél óra mire elmúlik gyógyszerrel mondatoddal.

Persze, ha mondjuk lónyugtató gyógyszert szedsz, pl. Tramadolt, akkor megértem, hogy elmúlik fél óra alatt... de ha nospa és algopyrin hat rá, akkor szerintem nagyobb a hiszti, mint a baj.

2021. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszti sajnos. Azért az szerintem nem nomális, hogy 5-6 napon keresztül folyamatosan kell szednem fájdalomcsilapítót. Nyáron még rosszabb valamiért, akkor sokszor már a gyógyszer sem segít. Meg a ciklus közepén is fáj. Az utóbbi fél évben úgy meghíztam, hogy akkora hasam lett, mint egy kismamának. 😕
2021. febr. 28. 21:56
 6/7 A kérdező kommentje:
4-esnek: xilox, cataflam vagy advil forte, épp ami kéznél van. Csak így meg az a poén, begyógyszerezve nem annyira nem lehet felelősségteljes munkát végezni, és az gáz...
2021. febr. 28. 22:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak tegnap jött meg, de már 5 napja nem tudok aludni, úgy fáj. 😒
2021. márc. 1. 03:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!