Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Tehát elég régóta küzdök felfázásos problémákkal. Sikerült rájönnöm, hogy a szexhez van köze, így aktus után mindig veszek be felfázást megelőző vitaminokat, amik segítenek is megelőzni a bajt. Azonban 2 hónappal ezelőtt sajnos mégis felfáztam. Hívtam az orvosomat, kaptam tőle antibiotikumot amit végig is szedtem. Azonban a kezelés vége után elkezdett fájni két oldalt a vesém ( vagy a derekam). Újra felkerestem az orvosomat, aki ultrahangra, vizelet vizsgálatra és vizelettenyésztésre küldött. Minden értékem jó lett, nem találtak semmi bajt. Ezután megjött a menstruációm és a fájdalmam el is múlt. Hozzá kell tennem hogy a vény nélküli fájdalomcsillapítók nem hatottak, apranaxot szedtem mert tényleg olyan állapotban voltam mintha le akarna szakadni a derekam. Fekvő helyzetben viszont mindez enyhült.

Szóval egyik napról a másikra elmúltak a panaszaim és boldog voltam. Ám most itt vagyok hogy vasárnap kell megjönnie a menstruációmnak és újra szenvedek, megint fáj a derekam. A múlt havi felfázással már nem tudom kapcsolatba hozni, mivel a vizeletemmel minden rendben, nem fáj, nem csíp. Kaptam a dokimtól beutalót a laborba és a nőgyászhoz is el fogok menni, de csak 3 hét múlvára kaptam időpontot.

Esetleg járt már valaki így? Megőrülök ettől a fájdalomtól hogy minden napomat apranaxal kell kezdenem és ülni is alig bírok, fekve pedig nem lehetek egész nap.

( Ha ez számít fogamzásgátlót szedek, így a vérzésembe változást nem érzek)

Köszönöm a válaszokat előre is



2021. márc. 1. 19:09
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nekem a menstruációm előtt kb 1 héttel kezdődik a fájdalom és akkor ér véget mikor a menstruáció.
2021. márc. 1. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!