Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha történt már veletek ájulás,...

Ha történt már veletek ájulás, hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés

Egy kis pihenés, fekvés után elmúlt magától?

Vagy eltartott még egy ideig a rosszullét, de nem volt vészes?

Esetleg orvost/mentőt kellett hívni?


Persze gondolom, azon is múlik, h. mi okozza, meg hogy milyen helyzetben történik az egész. Ti hogyan éltétek meg?


21L



2021. márc. 2. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Ájult ember semmit sem tud kezelni, mert nincs eszméleténél.
2021. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En 13-16 eves koromban sokszor ajultam el. Volt, hogy reggel suli elott, volt, hogy este furdes utan. Mikor reggel történt, akkor csak enyhe szedulest ereztem es a kovetkezo pillanatban mar kepszakadas. Aki latott, azt mondta, hogy kb 2 mp-ig tartott es a szamon keresztul vettem gyorsan a levegot. Mikor magamhoz tertem, akkor olyan volt, mintha lebegnek, hirtelen nagyon jol ereztem magam.

Mikor este történt furdes utan akkor beszelgettunk es hirtelen nagyon homalyosan láttam aztan elkaptak. Miutan magamhoz tertem, semmi bajom nem volt. Mindig is alacsony volt a vernyomasom, pedig sokszor vagyok ideges. Mikor rosszul erzem magam, sokszor "orulnek", ha elajuknek, mert megkonnyebbulok tole. Rengetegszer elofordul, hogy mikor felallok akkor elfeketedik minden 5-10 masodpercre es ez meg akkor is elofordul, ha ebedloasztaltol allok fel. Ez van :) 20L

2021. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!