Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ájulós lányok, mit tesztek ez...

Ájulós lányok, mit tesztek ez ellen?

Figyelt kérdés

Ha levegőtlen helyen bent kell többet állni, akkor érzem máris azt a tipikus melegséget, kis zsibbadást. Nem tudom mit tegyek ez ellen. Iszok vizet, probálok helyben lépegetni. Már félelmem lett, hogy el fogok ájulni. Alapjáraton nincs semmi bajom, kint melegben nem ájulok el.

Azért lenne jó ez ellen valamit tenni, mert orvosira járok, ott pedig a kórház az a hely, ahol meleg van, nincs levegő, szinte soha nem szellőztetnek. Ott szoktam ezt a leggyakrabban érezni, egyszer szinte elájultam, szerencsére ki tudtam menni a kórteremből és megkapaszkodni valamiben.

Szívbetegségem nincs, egyszer más ok miatt voltam kardiológusnál. Esetleg időnként szerintem alacsony a vérnyomásom.

Most pedig maszkot is kell tenni, lehet vizet se szabad vinni. Nem tudom így mi lesz. Jól fogna pár tanács. :)



2020. szept. 30. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyen esetek előtt ettél? Cukrodat nézetted? Nekem az szokott lenni a baj, mindig van nálam szőlőcukor. Ha a vérnyomásod alacsony, igyál kávét, az felnyomja annyira, hogy jól legyél.
2020. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Elég sokszor kellett csináltassak vérvizsgálatot ilyen olyan okból, de nem volt baj a vércukorszintemmel.

Mindig szoktam enni valamit ilyen alkalmakkor, hogy hátha nem lesz semmi bajom.

2020. szept. 30. 15:09
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is ilyen bajom volt évekig. Aztán pánikbeteg lettem.
2020. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Eszek valami cukrosat,

Hűtöm a fejem (pl ha van nálam egy palack víz),

Leülök és akkor egyből jobban leszek

2020. dec. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan már vénember vagyok, de fiatal koromban én is ájulós voltam, aztán "kinőttem" ill. kerülöm ma is, hogy sokáig egy helyben kelljen állni stb.
2021. jan. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ha nem lehet kikerülni a hosszanti állást? Például egyetemi gyakorlaton.

Cukrot nem ehetek sajnos (PCOS)

2021. jan. 8. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:
ha a cukor/kaja nem lehet/nem jon be, probald ki h mozgatod a labujjad, a katonak is ezt csinaljak, ha sokat kell allniuk
2021. jan. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rátapintott 3-mas. Szerintem is pszichés, talán klausztrofóbiád van.

Ha már a történés előtt rosszul lennél (bár ezt nem írtad, csak azt hogy félsz) a félelemtől hogy mi lesz ha.. akkor pánikbeteg is lennél.

Ahogy szokták mondani az alapbetrgséggel kellene tisztában lenni és azt kezelni.. Utána is olvashatsz, vagy keress fel egy szakembert. Vagy gondolkozz el hogy mi válthatta ki ezt, talán ott lesz a megoldás. Jobbulást!

2021. febr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem valami havihoz kapcsolatos kérdés lesz ha a nők egészsége kategóriába írtad, de ez mindenkivel megeshet, semmi köze ahhoz hogy nő vagy.
2021. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs fóbiám és szerintem nem pszichés. Semmi problémám nincs, csak nem bírom a levegőtlen meleg helyeket, most még maszkot is kell hordani. Sokszor egy órát is kell állni. Ezt szeretném valahogy jobban bírni.
2021. febr. 11. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!