Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovuláció környékén székletvált...

Ovuláció környékén székletváltozás lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ha nem is minden peteérésnél, de néha megérzem, most is például alul enyhén szurkál az egyik oldalam, valamint ma reggel jelentkezett az a bizonyos folyás.

Tegnap óta jobban puffadok, szelesedek, ami kicsit zavaró és ha nincs is konkrét hasmenésem, de a székletem lágyabb/lazább.

Ez lehet ovulációtól? 12. napon vagyok, előző ciklusom 25 napos volt.



2021. márc. 2. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Érdekes felvetés😊Én nem szoktam a székletem figyelgetni de lehet összefügg a kettő bár kétlem hisz az emésztésednek nem tudom mi köze a petefészkeidhez de mindegy.Össze fog jönni egyszer a baba nyugi!Ne figyeld magad ennyire mert nem tesz jót sem a tudatodnak,sem a lelkednek
2021. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazából én se olyan nagyon figyelem, csak azért kellemetlen kicsit..

Szerintem valahogy bizton összefügg, mert több barátnőmnek pl rendesen hasmenése van menstruációkor. Akkor pl annak első napjain, nálam is gyakori hogy picit megy a hasam.

Inkább picit meg vagyok ijedve, hogy mi okozhatja akkor ezt.

2021. márc. 2. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet olyat ettél amit kevésbé tolerál az emésztő rendszered.Nincs itt semmi probléma.Ovuláció már folyamatban van,ha meg nem történt már 25 napos ciklusnál a 12.napon.Esetleg Lh teszt jó lehet hogy megállapítsd,persze nyilván nem 100%-os az a teszt de otthoni kipróbálásra nem rossz szerintem.Nekem szúrkálni szokott ovuláció alkalmával általában de nem mindig
2021. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, nekem mindig megvan ez a tünet. Sőt, menstruáció előtt/alatt is jelentkezik.
2021. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!