Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jelenleg március 8.-tól...

Jelenleg március 8.-tól március 22.-ig nem lehet menni az SZTK-ba?

Figyelt kérdés
Van időpontom nőgyógyászatra 17.-ére. Fogamzásgátló recept miatt mennék csak, az asszisztensek dolgozni fognak? Vagy bezár az egész sztk erre az időszakra?

2021. márc. 4. 15:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Elvileg úgy szól a fáma, hogy a magáneü. intézmények működnek majd csak. Én is bukok egy 16-i időpontot és fájdalmam van.
2021. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 alletta ***** válasza:
31%

szerintem bezár. kórházak, ügyeletek lesznek nyitva. délelőtt még nem volt teljes körű a tájékoztató.

fogamzásgátlót miért nem kérsz még most telefonon a "felhőbe"?

2021. márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 basszus sajnálom:(

#2 csak szerdán rendel a nőgyógyász

2021. márc. 4. 16:01
 4/9 alletta ***** válasza:

#1 ha fájdalmad van menjél még most el, hátha el tudod intézni, hogy fogadjanak. panaszkodj, hogy nagy fájdalmaid vannak.

#2 püff neki:(

2021. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Bakker, ezt a mondatot tényleg mindenki ennyire félreértette???


Ez a szolgáltatásokra vonatkozik, hogy magán eü kivételt képez.

Az állami egészségügyi ellátás nem azolgáltatás, hanem alapellátás!

Szóval a járóbetegellátás nem áll le!

2021. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Én is írtam már párszor ma.

De sokan félreértettétek ezt a részt. A szolgáltatások! közül a magánorvosi dolgok maradhatnak nyitva. Kozmetika, masszázs, ilyenek nem. Az állami ellátás, korház, szekrendelések nem szolgáltatások, hanem alap. Evidens, hogy marad

2021. márc. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

En is a második ertelmezest gondolom logikusnak, es remelem. En 2 hónapja vagyok problemas, vegre haziorvostol szakrendelobe kerultem, es epp a laborra varok, ami epp jovo heten lesz meg...mert a problemam nem mult eddigi kezelesektol. es ha el van hanyagolva, lehet sulyos következménye.

Meg ha ezek mind leallnanak, kesobb lenne sokkal tobb, meg most sokkal tobb halott

2021. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már ennyire debilek.

Nyilvanvaloan az egészségügyi ellátás nem áll le.

De receptet íratni telefonon is lehet, emiatt felesleges bemenni.

2021. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

#8 az sztk honlapján kerestem a nőgyógyászati szakrendelésnek a telefonszámát, de nincs fent és ahogy láttam egyik szakrendelésnél sincs fent, csak egy központi telefonszám.:) De majd megérdeklődöm, hogy mindig be kell-e mennem majd vagy kapok-e egy telefonszámot.

2021. márc. 4. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!