Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt magasabb hő?

Menstruáció alatt magasabb hő?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan nem hisznek a hőmérőzésben, én azért kíváncsiságból belekezdtem, ez a második ilyen hónapom. Az lenne a kérdésem, hogy valaki tapasztalt-e olyat, hogy a menstruáció előtti napon és a menstruáció első napján reggel alacsonyabb hővel ébredt, viszont napközben 37 körüli lett a hője, illetve a második és harmadik napon reggel is kicsit megemelkedett, napközben pedig 37 fölé is felment? Azért lepett meg, mert az előző hónapban ezt nem tapasztaltam, és érdekelne, hogy ha másnál is volt ilyen, mi volt az oka.

2021. márc. 4. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csináltam még ilyet. Hőingadozásaim szoktam lenni de konkrétan nem mértem soha. VISZONT barátnőm beszokott lázasodni a mensi előtt illetve első napján.
2021. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Napközben nem szoktam mérni, mivel akkor amúgy is túl sok minden más befolyásolja. Viszont olyan elő szokott fordulni nekem is, hogy a menstruáció első egy-két napján leesik a hő, de utána még visszamegy 2-3 napra, majd pedig a menstruáció után áll be arra az alacsony szintre, amiről ismét fel tud emelkedno ovuláció után.

Nem tudom mi az oka, annyira nem vagyok szabályos és pontos méregető, hogy különösebb következtetést vonjak le, vagy ezzel orvoshoz forduljak.

2021. márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!