Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó a hónaljban?

Csomó a hónaljban?

Figyelt kérdés
Tegnap a földön feküdtem fél órát, majd mikor felkeltem elkezdett baromira fájni a hónaljam. Egész nap ilyen volt, felemelni alig tudom a karomat. Megnéztem és mintha egy csomó lenne ott (nem is kicsi), de nem találtam erről semmit az interneten? Talán nyirokcsomó akar lenni? Olyan érzés mintha be lenne gyulladva, mindenesetre nagyon fáj. Mi lehet ez és mit tudok tenni a fájdalom ellen? Miért jött elő “csak úgy”, mivel nem is az éjszaka alatt történt, hanem délelőtt?

2021. márc. 5. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott bedurranni, ha izzadaásgátlót vagy dezodort használok. Egyszerűen nem bírja.
2021. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Verejtékmirigy gyulladás is lehet. Nekem is előfordul a dezodor miatt, de legtöbbször 2-3 nap alatt elmúlik magától.
2021. márc. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is anno dezodortól volt, 3-4 nap alatt elmúlt miután nem használtam.
2021. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt elfelejtettem írni, hogy dezodort is használtam. De akkor megnyugodtam, köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 5. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, nekem egy időben ez rendszeres volt, nem akart múlni. BACTROBAN kenőcsöt adott rá a doki (vényköteles), csodát tett, az egy hetes kínlódásnak másnapra már nyoma sem volt, még 2-3 napra rá megszűnt a gyulladás.

Persze nem kell egyből orvoshoz rohanni, ezt csak azért írtam, hogy ha esetleg nem múlna a probléma.

2021. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!