Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónaljban elhelyezkedő reaktív...

Hónaljban elhelyezkedő reaktív nyirokcsomót diagnosztizáltak. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Másfél hónapja találtam egy bab méretű csomót a hónaljamban. Elmentem orvoshoz aki megvizsgált alaposan, és azt mondta, tapintásra reaktív nyirokcsomó, koromat tekintve mellrák miatt nincs okom aggódni, az nem így jelentkezne. Ha gondolom elküld egy uh-ra a biztonság kedvéért. Ott még nem voltam, úgy kaptam időpontot.


Van okom aggodalomra? Járt valaki hasonló cipőben? El fog tűnni, vagy visszahúzódik?


Köszönöm.


22/N



2018. okt. 1. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%

Most az komoly, hogy az orvosod helyett minket kérdezel arról, hogy van-e okod aggodalomra vagy hogy vissza fog-e húzódni? Mégis honnan kellene tudjuk?


Ja várj... hozom a kristálygömböm.

2018. okt. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta minden rendben, DE azért menjek el UH-ra.

Gondoltam felteszem a kérdést hátha vannak mások akik jártak hasonlóan, kedves kristálygömbös értelmetlen hozzászóló. Legalább olvasd már el mielőtt hozzá nem értők adsz egy hülye választ ami nem vonatkozik se a témához se a kérdéshez.


Mint írtam elmegyek uh-rá, de későbbre szól az időpont... -.-


Kérem a többi kommentelők aki a kérdésemhez téved, hogy előbb olvassa el pontosan mit is kérdezek.

2018. okt. 1. 18:03
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Azt kérdezed, hogy tudunk-e távdiagnosztizálni.


Tudod mit? Akkor hagy válaszoljak: természetesen vissza fog húzódni. Most jobb?


Ha nem húzódik vissza, akkor vedd úgy, hogy az előbb csak tippeltem és ez az igazi válaszom.

2018. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja és még hagy tegyem hozzá, hogy vagy van okod az aggodalomra, vagy nincs. Remélem segítettem.
2018. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szomorú hogy annyira okosnak netán viccesnek gondolod magad.

Valoszinuleg bal lábbal keltél és ide jöttél trollkodni, az egészség kategóriába ahol az embereknek nélküled is elég problémája van.

Menj másik kategóriába a kristálygömböddel együtt.

2018. okt. 2. 07:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a helyedben biztosan elmennék ultrahangra. Veszítenivalód nincs vele. Amúgy jársz rendszeresen nőgyógyászati szűrésre? Szoktad vizsgálni a melléd? Szedsz fogamzásgátlót? Volt valakinek a családodban problémája ezzel?


Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

2018. okt. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, látom, hogy van már időpontod az ultrahangra. Addig próbálj megnyugodni!
2018. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Anyának voltak ilyenek a mellében és a hónalja alatt is fiatalabb korában. Mind elmúlt hormonális elváltozások voltak.

Szexuális életet még csak 2,5 hónapja élek, bár nőgyógyásznál voltam, azt mondta még felesleges megvizsgálnia így majd decemberben megyek vissza.

Barátnőket is kérdeztem, van akinek jönnek mennek az ilyen csomót minden hónapban.


Az orvos azt mondta nem kell aggódom, anyához is odament hogy nincs baj, ennyi idősen meg a csomó milyenségéből biztos nem rák.

2018. okt. 3. 08:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Máshol nincsenek megnagyobbodva? Nyak környéke, lágyék? Ezek tapinthatóak még. Ha nincs akkor lehet olyan, mint anyukádnak. Ha ezeken a területeken is tapasztalsz megnagyobbodott nyirokcsomót, akkor azonnal hematológiára beutaló. Nézzék meg őket és vegyenek az egyikből mintát. Én nem akarlak megijeszteni, de nekem is voltak... csak nekem kiderült, hogy limfómám van és kemoterápiára járok most 25 évesen.
2018. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs máshol, megnézte az orvos. Még a bugyi vonalban is.
2018. okt. 4. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!