Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők!Sikerült teherbe esnetek,...

Nők!Sikerült teherbe esnetek, és egészséges gyermeket szülnötök hormonproblémákkal, pcos-el és pajzsmirigy alulműködéssel?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy ezekkel a betegségekkel/problémákkal mennyi esélyem lesz teherbe esni és egy egészséges gyermeket a világra hozni.

Nagyon félek hogy alacsony az esélye és vetélések lesznek a következményei, vagy netalántán valami baja lenne a babának.

Annyira szeretnék majd gyermeket de nagyon félek, hogy nem jön össze megfelelő kezelés mellett sem. A barátomnak nem tudom hogy mondjam el, hogy nagy eséllyel meddő vagyok. Nemrég diagnosztizáltak.

Ő szeretné megkérni a kezem, és hogy majd később házasodjunk össze, legyen egy szép családunk. De így nem tudom mi tevő legyek.

Nők/Anyák,akiknek hasonló problémáik vannak,nagyon szívesen fogadnám a véleményeteket, történeteiteket vagy tanácsaitokat.



2021. márc. 5. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

"meddő vagyok. Nemrég diagnosztizáltak."

Akkor miről beszélünk?

2021. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az esély meg van rá.Elmentek ha eljön az ideje egy meddőségi központba és kész.Nem nagy dolog ez.Vagy esetleg szerencséd lesz és nem kell menjetek mert természetes úton megfogansz bár az ritkább ilyen esetekben a statisztikák szerint
2021. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves egyes!

Az orvos szerint.

Viszont sok olyan esetről olvastam illetve hallottam, hogy sikerült a baba, annak ellenére, hogy "meddő volt az anya az orvosa szerint.

2021. márc. 5. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Vannak magyar pcos, pajzsmirigyes csoportok a facebookon, nézz be. Sokszor tesznek fel olyan posztokat, hogy ilyen problémák mellett sikerült a baba, akár több gyerekük is van már. Sose szabad elhinni szerintem ha azt mondják, hogy valaki meddő. Mindig van rá esély (nyilván ha megvan minden szerv hozzá). Én is pcos vagyok, lehet hogy IR-em is van és meg pajzsmirigy alulműködésem is de bizakodva nézek a jövő elé, pedig ezek mind hátráltató tényezők. Próbálkozni kell és segítséget kerni orvosoktól.
2021. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!