Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakráknál mik voltak a...

Méhnyakráknál mik voltak a tüneteitek?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére lennék kíváncsi akiknek már volt méhnyakrákjuk. Egy hete voltam szűrésen kicsit ideges vagyok az eredmény miatt már nagyon várom. Három évvel ezelőtt voltam utoljára szűrésen az utóbbi időben nagyon sokat fáj a hasam alja és a derekam. A mestruációm teljesen normális időben megjön valamint a két ciklus között sem mutatkozik vérzés. Egy évvel ezelőtt volt petefészekcisztám ami utolsó tudomásom szerint felszívódott.

Mégis nagyon aggódom az eredmény miatt mivel egyre sűrűbben fáj a hasam alja hol bal, hol jobb oldalon valamint a derekam is. Egy kicsit ahhoz az érzéshez tudnám hasonlítani mint amikor meg akar jönni. Volt egy terhességem de sajnos beteg volt ezért a 14. héten meg kellett szakítani ennek már lassan két éve azóta sajnos hiába próbálkozunk nem jön össze a baba



2021. márc. 5. 17:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az eredmény? Mit mondott az orvos?
2021. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnos még nincs eredmény egy hete voltam szűrésen.
2021. márc. 5. 18:41
 3/18 A kérdező kommentje:
Szerinted van okom félni?
2021. márc. 5. 18:43
 4/18 anonim ***** válasza:
3 éve mi volt az eredmény? Mi a manuális vizsgálat eredménye?
2021. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A tüneteid alapján ez egyáltalán nem biztos hogy méhnyakrák.

Amennyiben súlyos lenne a helyzet azt már a mintavetel alatt is látták volna.

Nincs min aggódnod, míg nem mondják.

Én minden évben jártam szűrésre, de sokszor az eredményem nem lett jó, végül CIN II-III eredménnyel egy 10 perces leep műtétem volt és azóta minden szűrésem teljesen negatív.

1-es voltam

2021. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kérlek írd meg a válaszokat a kérdéseimre, csak úgy tudok segíteni! Nem kizárható, de 3 év alatt nagyon ritkán alakul ki előrehaladott méhnyakrák, mert a méhnyakrák az alap esetben egy lassú betegség, általában (vannak kivételek!) 10 év is kell neki. Ezért mondják, hogy érdemes gyakran nézetni a szövettant, mert nagyon jól észrevehetőek a megelőző állapotok és ennek az "észrevételnek" az időablaka elég nagy.
2021. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, hogy nem írtam de nem voltam internet közelben. Sajnos már sehol sem találom azt a leletemet amit 3 évvel ezelőtt kaptam ezért nem tudom mi van ráírva de azt tudom hogy rendben volt. Nagyon bízok benne hogy semmi baj nem lessz. De most is fáj a derekam meg a hasam alja jobb oldalon
2021. márc. 6. 18:24
 8/18 anonim ***** válasza:
Az sok minden lehet, még nem jelent rákot. Mit írt az orvos a mostani lapra?
2021. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Most voltam egy hete. Április 1-én kell mennem a papírért
2021. márc. 7. 04:46
 10/18 anonim ***** válasza:
De amit most kaptál ambuláns lap, azon mi szerepel?
2021. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!