Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakráknál mik voltak a...

Méhnyakráknál mik voltak a tüneteitek?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére lennék kíváncsi akiknek már volt méhnyakrákjuk. Egy hete voltam szűrésen kicsit ideges vagyok az eredmény miatt már nagyon várom. Három évvel ezelőtt voltam utoljára szűrésen az utóbbi időben nagyon sokat fáj a hasam alja és a derekam. A mestruációm teljesen normális időben megjön valamint a két ciklus között sem mutatkozik vérzés. Egy évvel ezelőtt volt petefészekcisztám ami utolsó tudomásom szerint felszívódott.

Mégis nagyon aggódom az eredmény miatt mivel egyre sűrűbben fáj a hasam alja hol bal, hol jobb oldalon valamint a derekam is. Egy kicsit ahhoz az érzéshez tudnám hasonlítani mint amikor meg akar jönni. Volt egy terhességem de sajnos beteg volt ezért a 14. héten meg kellett szakítani ennek már lassan két éve azóta sajnos hiába próbálkozunk nem jön össze a baba



2021. márc. 5. 17:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ez nem az ne aggodj.

Nekem mehnyakrak elotti utolso stadiumom volt mert evekig egy privat orvos felre kezelt.

Fajdalmaim voltak, folyamatosan vereztem, szexelni se tudtunk ugy fajt, aztan a mutet elott 11 kilot le is fogytam olyan rosszul voltam.


Ne aggodj. Ezek nem azok a tunetek!!:))

2021. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Dolgozom de nem sokára hazaérek és leírom neked mi áll az ambuláns lapon.

Utolsó: nagyon sajnálom ami veled történt, azóta hogy vagy? Nincsennek fájdalmaid? Nem volt sehol áttéted ?

2021. márc. 7. 12:02
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

1 honapon mult az hogy komoly baj legyen es azota is lekopogom tunetmentesen minden szuper marcsak felevente kell mennem vizsgalatra.

Nem volt meg mehnyakrak csak az elotti utolso stadium es beteg szoveteim voltak P4es citologiaval.


Most az elso kisbabankat varjuk mar 15 hetes vagyok :))

2021. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Van még itt valaki? Mindenki meggyógyult? En 3 hete varok az eredményre 😔 rendszertelen vérzés miatt
2022. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Én nemcsak meggyógyult, de azóta 35.hétben vagyok a kislányunkkal. És a műtét semmilyen problémát nem okozott a terhesség alatt.

Nem lesz semmi gond, ne aggódj.


(1-es voltam l

2022. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Köszönöm a gyors választ! Szívből gratulálok!

Próbálom én is biztatni magam de nagyon rossz ez a várakozás...

Nekünk már van egy 7 éves nagylány. Ha ez már rendben lenne akkor jöhetne a kistesó...

2022. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mi volt a diagnózis nálad? Milyen beavatkozást csináltak?

(1-es)

2022. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyenlőre csak a rakszures eredményre varok. Egyszer már volt rossz de akkor helyreállt fel el múlva. Most viszont gyakran vérzek így azért kellett a cytologia.... kicsit el is hanyagolta.... másfél eve nem voltam...
2022. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!