Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők hányszor mentek ki...

DMJ2 kérdése:

Lányok/nők hányszor mentek ki menzesz alatt éjszaka mosdóba?

Figyelt kérdés
Mármint betétet cserélni

2021. márc. 6. 09:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Nagy szívó képességű hosszú éjszakai betétet használsz? Mert ha nem azt használnék nekem is átázna/hátracsorogna. Mindenesetre ha tényleg annyira erős, hogy más betét se segít, akkor szerintem is érdemes lenne orvossal konzultálnod.
2021. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer szoktam.
2021. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem általában. Régen betét+tampon kombóval aludtam, most kehely+mensibugyival alszom. Mondjuk nekem normális a vérzésem mennyisgége, nem bő. A betét szerintem magában nem bírná, de már nagyon rég nem használtam. Érdemes körülnézni a lehetőségek között, ha szűz vagy akkor is tudsz kelyhet vagy tampont használni, csak meg kell keresni a megfelelőt.
2021. márc. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó: én most hallok életemben először a kehelyről meg a mensibugyiról..ezt hogy kell elképzelni?
2021. márc. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

24!

Nem az vagyok, akitől kérdeztél, de szerintem könnyebb lenne beírni a keresőbe, ott jobban utána tudsz nézni.

2021. márc. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
22%
Mensibugyi keresésre nem lettem okosabb!
2021. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

26-os:

Mégis hogy?

Az első találat egy videó.

https://www.youtube.com/watch?v=W56u_OPu5UI


Második találat:

[link]


És a harmadik a legismertebb mensibugyi márka:

[link]

2021. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

24! 23-as vagyok. Látom már megválaszolták a kérdéseket. A menstruációs bugyi egy olyan bugyi amibe nedvszívó és nedvességzáró anyagot varrnak értelem szerűen az ülep részhez, így beszívja a vért, és nem engedi ki.

A kehely egy (kb) kehely alakú orvosi szilikon eszköz, ami a hüvelybe helyezve vákumot képzez, így gyűjtve össze a menstruációs vért.

Keress rá googel-ön, rengeteg gyártó és forgalmazó van már mindkettőre. Én csak ajánlani tudom, környezetbarát, kényelmes, és a szabályokat betartva biztonságos eszközök. :)

2021. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer sem, de volt olyan exem aki 3x is este, mert nagyon megvolt neki. Mielőtt valaki kötekedne én is nő vagyok.
2021. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én sosem kelek fel éjszaka. Nagyon gyenge a vérzésem, de ha erős lenne, arra sem ébrednék fel. Nagyon mélyen alszok mindig.
2021. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!