Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A bal mellem sokkal nagyobb...

A bal mellem sokkal nagyobb mint a jobb. Milyen vizsgálatot kérnétek a helyemben? 35 N

Figyelt kérdés
Vannak akik szerint ez normális, de vannak akik szerint nem az!

2021. márc. 8. 12:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%

Xd... Milyen finom úrihölgy lehetsz..


Senkinek nem egyforma a két melle. A nőgyógyászati vizsgálaton észrevette volna a doki, ha gond van.

2021. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem érdekelmit hisztek és mit gondoltok egyáltalán!
2021. márc. 8. 14:20
 13/22 anonim ***** válasza:
79%

Röf-röf


Amúgy már válaszoltunk a kérdésedre, többször is.

2021. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Olyan gyerekesek vagytok! Jujj kamu, meg biztos a melle miatt! Óvodások! Nem én hoztam fel a témát! Amúgy meg nem is számítottam itt hogy hímek lesznek, azt hittem nők fognak válaszolni normális módon! Egyből fel akarjátok tárni egy idegen szexuális életét, mintha rátok tartozna! Ostoba gyerekes viselkedés, ami titeket minősít nem engem! Szégyellhetnétek magatokat! ☹
2021. márc. 8. 14:59
 15/22 anonim ***** válasza:
82%
Jol van, nyugodj meg, a stressz noveli a bal melled meretet.
2021. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%
Gyerekes... mondja a 35 éves szűz, aki szégyenli a mellét 🤦‍♀️
2021. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Full kamu ez a kérdés is. Szerintem te pasi vagy, és csak nőnek adod ki magad, mert arra számítottál nők írnak majd neked és azokra szépen rátudsz írni privátot és ott előadod a nemlétező mell problémáidat és közben kérdezgeted az adott nőt privátban az ő melleiről, meg összehasonlításokat kérnél, mert közben felizgulsz. Tuti. Ismerem a fajtádat.
2021. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%
Az írásod alapján, kétlem, hogy nő vagy, de ha valaki idetéved mert ilyen gondja van: Menj el orvoshoz lehet, hogy megcsinálják TB-re is. Egy próbát megér. Viszont kétszer gondold meg, hogy kés alá, fekszel, a mellműtétek komoly sebeket hagynak, általában egy hónap betegszabira leszel kell menni és kb. egy év után látszik a végleges eredmény. Legalábbis kisebbítésnél.
2021. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
20/ Biológiailag legalábbis, nő vagyok. Igen, a műtéti beavatkozás elég durva, ez igaz. Ha mellrákom lenne, az lenne a legjobb, akkor levágnák a melleimet.
2021. márc. 8. 23:39
 20/22 anonim ***** válasza:
Pszichológus és nőgyógyász kell neked, lehetőleg ebben a sorrendben. ÉS elég ciki, hogy 35 évesen még mindig a gyakorikérdéseket tartod elsődleges forrásnak az orvosod helyett.
2021. márc. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!