Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megfazas miatt, lehet enyhebb...

Megfazas miatt, lehet enyhebb a verzesem?

Figyelt kérdés

Csutortokon nagyon belazasodtam, azota nem volt szerencsere, de az arcuregem faj es sokat kohogok. Az ejszaka jott meg a mensim, es egeszen estig csak egy betet hasznaltam el, mert annyira keves jott. Ennek ellenere annyira faj a hasam, hogy csak magzatpozban tudok ulni vagy fekudni. Nekem mindig ilyen, viszont a keves verzest furcsanak talalom. Lehet, hogy a megfazas miatt jon ilyen keves?


Terhesseg nem lehet a dologban, mert lassan egy eve singli vagyok.


2021. márc. 8. 18:05
 1/3 A kérdező kommentje:
elirtam: egeszen ma delutanig alig jott valami*
2021. márc. 8. 18:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, megzavarhatja a vérzésedet. De ha nagyon fáj a hasad, inkább menj orvoshoz.
2021. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Voltam mar tobb orvosnal, es azt mondtak nincs semmilyen elvaltozas, nekem ilyen, es az is hogy 3 naposak a verzeseim.


Fogamzasgatlot javasoltak es attol elvileg nem fog fajni annyira, de nem akarom szedni feleslegesen ha nincs parom.

2021. márc. 8. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!