Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek a nők jobban...

Szerintetek a nők jobban viselik a náthát?

Figyelt kérdés
Úgy értem, egy náthás nőn alig látni, hogy beteg, vagy a hangján hallani, nem úgy mint a férfiaknál

2020. nov. 18. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Igen, és minden más betegséget is. A feleségem 38 fokos lázzal simán elmegy dolgozni, és 37.1-el már az ágyból sem bírok kimászni, és papot kell hívni.

Ha a férfiaknak kellene gyereket szülni, akkor már rég kihalt volna az emberiség. 45/F

2020. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem semmi köze a nemekhez.

Családban is, ismerősök között is van olyan férfi és nő, aki simán ugyanúgy csinál mindent betegen, mint egyébként, nem levertek, könnyen viselik, nagyon erősek.

És fordítva is, vegyesen nők is, férfiak is vannak, akik eléggé elesettek lesznek betegség alkalmával.

2020. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem.
2020. nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Nincs köze a nemekhez , csak a nyámnyila férfiak miatt találták ki azt, hogy férfibetegség de ez így nem igaz, mert vannak igazi férfiak akik 38,5 el is elmennek dolgozni :-)
2020. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát aki nőket én ismerem azok mindíg a halálukon vannak akármi történik.

Sőt a rokonságban van egy pát nő aki már gyógyszer függő is, annyira kúrálják magukat.

Férfit meg nem is tudok aki beteg lett volna valaha is.

Hozzá teszem ezek többen kamionosok és ott nem szabad betegnek lenni.

2020. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
igen.
2020. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!