Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklus zavarral fogamzásgátló...

Ciklus zavarral fogamzásgátló után?

Figyelt kérdés

Sziasztok lányok, olyan problémával fordulok hozzátok, hogy én 1,5 évig fogamzásgátlót szedtem, de abba hagytam a mellékhatásai miatt tavaly júniusban.

Ezután jött az, hogy a ciklusom kicsit bohókásan érzi magát és mikor, milyen kedve van akkor jön meg...

így nézett ki:

Július: 28 napos, Augusztus: 35 napos, Szeptember: 27 napos, Október: 28 napos, November 27 napos, December 42 napos, Január 34 napos és a mostani is 42 naposra sikeredett.

Azt szeretném kérdezni, hogy ez betudható-e a fogamzásgátlónak?:)

(Egyébként mennyiségre, állagát, stb teljesen normális a mensim, megszakadni se szakadok meg tőle, első nap 1 fájdalomcsillapítóval végzem a mindennapos dolgaim)

Esetleg van-e valamilyen gyógynövényes tea vagy kapszula amit ajánlani tudnátok, hogy kicsit rendeződjön a ciklusom?:)

Előre is köszönöm!:)

20/L



2021. márc. 9. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a bogyó páros lábbal felrúgta a természetes hormonháztartást, ez "normális". Csak a felíráskor nem szokás ezekről tájékoztatni a nőket, még a végén nem hívják meg a nődokit a bora bora-i termékbemutatóra.
2021. márc. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam sajnos. Miután abbahogytam a gyógyszert, 2-3 havonta jött meg, és peteérésem sem volt egyáltalán. Az orvos azt mondta, valószinűleg a gyógyszer miatt jártam így.
2021. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!