Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs menstruáció csak barna...

Nincs menstruáció csak barna váladék? Sosem volt ilyen korábban

Figyelt kérdés

Sziasztok. 1-1.5 hete kellett volna megjönnie, késett pár napja már, mi elkezdtem ilyen kis barna darabkák jönni,, kicsit a bugyimat is megfogta, pár napig tartott csak, majd abba maradt. Most egy héttel később ugyanez van. Ez mitől lehet? Sosem volt ilyen korábban, sőt, még késni sem.

Vannak ehhez hasonló kérdések itt gyakorin, de a legtöbbnél kiderül hogy babát várt az illető. Nos ez nálam kizárt.



2021. márc. 9. 20:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ma reggel megint jött egy csepp vér, azt hittem megjött mert az alsóneműmön is meglátszódott, azóta viszont csak egyszer jött a barna, és megint már szinte tiszta a papír pisilésnél
2021. márc. 10. 11:28
 12/15 anonim ***** válasza:
Keveset eszel akkor
2021. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
biztos, hogy nem, az elmúlt két hétben híztam, előtte pedig stagnált a súlyom, túl sokat eszek ezért nem tudok fogyni
2021. márc. 10. 13:13
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez az a maradék nyálkahártya amielőző menstruációkor nem tudott leválni ezért most távozik
2021. márc. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nyugi semmi baj velem is igy volt a mensi időpontja körül nekem sem jött meg csak ilyen barna folyás 2 ,3 napig utána elmult aba a honapba nem is volt már semi következőbe megint megjött ugyanugy semmi baj!
2021. ápr. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!