Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ebben a helyzetb...

Mit csináljak ebben a helyzetben, aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
16 éves múltam, nem sokára leszek 17. Tavaly elmentem nőgyógyászhoz, mert nem jött meg a menstruációm még soha, ritkán ilyen barnás váladék szokott lenni. Az orvos csinált egy UHt, de azt mondta, hogy minden rendben van, csak várni kell. Utána lévő hónapban rendesen meg is jött, azonban azóta semmi nem történt. Anyukám szerint el kéne menni megint. Elégge aggódom, mert körülöttem mindenkinek megjött már, és félek hogy valami bajom van, pedig az orvos azt mondta, hogy csak idő kérdése.
2021. márc. 11. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ritka, de előfordul ilyesmi késés. Azért menj orvoshoz, legfeljebb megnyugtat.
2021. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is menj majd el újra orvoshoz (azzal, hogy még mindig nem állt be), de még nem kell túl hamar. Még van idő. Akár a 18. szülinapod is megvárhatod vele, de a járvány végét mindenképp.

2021. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondta, hogy minden rendben van, felesleges menned újra. Az elején normális, hogy nem áll be azonnal. Anyukádat megkérdezheted, hogy neki mikor jött meg először, ez gyakran örökletes. Nálunk is így volt, anyukámnak 17 évesen jött meg először, én majdnem 18 voltam, mikor először megjött.
2021. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!