Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen helyzetbe mit csináljak?

Ilyen helyzetbe mit csináljak?

Figyelt kérdés
A női okaim miatt nagyon szarul vagyok sok van mennyisėgre.Viszont ma több mint egy órás óráim vannak dėlutántól estig.Nagyon fėlek,hogy átázom tudom,hogy kitudnėk kėreszkedni csak annyira sok van,hogy elėf sokszor kėne.Fájdalom csillapítok görcsoldok ilyenkor nem hatnak nálam.Azėrt ebbe a tėmába írtam mert mit tehetnėk,hogy anyum megėrtse ez nem állapot ha haza megyek emiatt tėnyleg rosszul vagyok nagyon.Megyek az óràimra de mit csináljak,hogy túl tudjam ėlni kelemetlen dolgok nėlkül?
2017. febr. 1. 09:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat kėrek köszi.
2017. febr. 1. 10:03
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

MI nem vagyunk az anyád! Akármit írhatunk ide, nem változik semmi!

Ezt vele beszéldd meg!

2017. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetemista vagy?
2017. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem.☺
2017. febr. 1. 10:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Gimi, általános?
2017. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyire fontos szakkörök?
2017. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Gimi nem szakkör hanem tanóra.☺☺
2017. febr. 1. 10:30
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Nagyobb méretű tampont és betétet is tegyél be. Ha ez se bír ki két órát, akkor pedig irány a nőgyógyászat. Ilyen mennyiségű vérzés nem normális.

Mindenképp kell találnod valami megoldást, mert még hosszú évtizedekig fogsz menstruálni, és sehol se tolerálják, ha havonta kiveszel 5 napot.

2017. febr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tampon+betet ahogy irtak. Es igenis ha valakinek meg igy is csak nagyon keveset bir ki akkor erdemes orvoshoz fordulni, mert a nagyon eros verzesnek sok oka lehet, amit sok esetben kezelest igenyel.
2017. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Termeszetesen a 27%-os ket utolso hozzaszolasat toroltek mar, arra vonatkozott amit irtam.
2017. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!