Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a Her Biotic kapszulárol?

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 11. 14:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 dobozzal szedtem be, 2 dobozt napi 2x, 1 dobozt napi 1x és azóta is.

Változás?

8 éve küzdök ÁLLANDÓ hüvelygyulladással, nem sorolom miken vagyok túl, és bár nem merem kimondani, hogy használt (mert nem merem abbahagyni 😅), plusz még én sem hiszem el, de amióta szedem nincs folyásom (csak egy minimális), és nem fáj az együttlét. Megváltoztatta az életemet. 😭

Emellett én irrigáltam Colpo Cleaner laktózzal (bele 2 csepp teafaolajat), ha folyásom volt, illetve Lactofeelt tettem be ha éreztem hiányát, és kb. 3 hete tünetmentes vagyok!! *kopkopkop*

2022. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
És mennyi idő volt a kiszállítás?
2022. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok én is most szeretnék rendelni. Valakinek vélemény még róla??
2022. okt. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Lunabunny83 válasza:
100%
Sziasztok! A 4-es számú válaszadó javaslatára én a Jutavit Probium 7+inulin terméket próbáltam ki, gondolván hogy ha az nem válik be akkor még mindig kipróbálhatom a jóval drágább Her Bioticot. Nos röviden és tömören: megváltoztatta az életemet! Nem is emlékeztem már arra, hogy milyen az amikor nincs folyás, nem csíp, nem ég, nem viszket, nem irritált, nem piros, nem érzékeny. Kb. két évtizednyi rendszeresen visszatérő candida albicans fertőzés van mögöttem, egyik nőgyógyásztól a másikig, egyik hüvelykúp után a másik, pár hónapnál tovább semmi nem használt. Egy idő után már nem is mentem orvoshoz mert pontosan ismertem a tüneteket és hogy milyen fertőzés az, úgyhogy jöttek az irrigátorok, és a vény nélkül kapható szerek, lactobacillus tartalmú termékek, jódtabletta, stb. Szintén ideig-óráig használtak csak. Most a harmadik 30db-os doboz Probium 7-nél tartok, napi kettő szedésével és kb. egy hét szedés után már látványos volt a javulás. Szinte hihetetlen! Most csak az a gond hogy nem merem abbahagyni. :D Bocs hogy nem a kérdéses termékre reagáltam, de feltételezem, hogy ha szinte teljesen azonos az összetételük akkor biztos hogy a Her Biotic is szuperül működik!
2023. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én jelenleg 29 éves vagyok... kamasz korom óta küszködök a fokozott szőrnövekedéssel, rendszertelen menstruációval. Eleinte fogamzásgátlókat írtak fel, de azoknak mindig kijött a mellékhatásuk, migrén, szédülés...stb... nem bírtam szedni, pedig segítettek. Párszor már szedtem a Her Bioticot, 2-3 hét után már használt. Eltűntek a pattanásaim, erősen zsírosodott a bőröm, azon is segített, a hüvelyi folyás is megszűnt és a menstruációs ciklusom is helyre tette, a görcsök is megszűntek. Szóval én csak ajánlani tudom... Most újból rendelek. Kúraszerűen kell szedni, tehát 3 hónapig napi 1-et. Sajnos nem olcsó, de tényleg hatásos cserébe, legalábbis nekem eddig ez az egyetlen egy szer segített eddig az évek alatt.
2023. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!