Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit fognak csinálni velem?

Mit fognak csinálni velem?

Figyelt kérdés
Holnap megyek Nyíregyháza Nőgyógyász sürgősségi osztályára CA125 H4EM VAN PETFÈSZEK ISMERETLEN VISELKEDÈSÜ DAGANAT TENISZLABDÁNYI NAGYSÁGU CISZTA VÈR EREDMÈNY MÈG NEM JÓTT MEG AZ A KÈRDÈSEM HOGY FELTESZNEK SZOBÁRA? MEG MÜTENEK ?LAPARAL LESSZ

#Laparos ciszta műtét után meddig kell kórházba lenni?
2021. márc. 14. 19:44
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Laporoszkopós műtét után meddig kell bent lenni?
2021. márc. 14. 20:11
 12/39 anonim ***** válasza:

11.kis öcsém?

nem vagyok az öcséd és lány vagyok amúgy is ne öcsizzél nekem...

talán vegyél egy újat basszus..dolgozz érte!

2021. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Ez egyénfüggő: mennyire gyorsan gyógyulsz, mekkora volt a műtét...nehéz innen megmondani.


Az előző kérdésedhez: lehet, hogy elküldenek, de ha meggyőzöd őket, hogy fáj és megnézik és tényleg olyan nagy, mint amilyennek írtad a méretet, egy értelmes orvos lehet nem is enged már haza, hanem megcsinálja. Minden az ottani orvosok belátásától, kapacitásától, türelmétől függ. Készülj fel rá, hogy esetleg elküldenek a pi*ba. Előfordul bárkivel :D.


Szerintem nem a sürgősségi osztályra menj, hanem a nőgyógyászati ügyeletre, ha nem akarsz 650 koronavírusos beteggel találkozni!

2021. márc. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

Ezt a laparoszkópos megoldást honnan vetted amúgy? Sikerült beszélni valakivel a kórházból?

Ha ezt a saját nőgyógyászod írta rá a vizsgálati lapodra és onnan veszed, akkor mondom, hogy nagyjából tökmindegy, mit írt rá, az ügyeleten lévő orvos felül fogja bírálni és újra meg fog vizsgálni, hacsak nem valami közismert főorvos, aki ott is dolgozik.

2021. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Mit kapsz cserébe ??? Nem beszéltem veled csúnyát figyelj olvasd el előtte hogy mit írok 1nem öcsiztelek 2 te voltál figyelmetlen 3 èn nem ezèrt irtam ide hogy te nekem hülyeségeket irogálj... Szakagy le rólam.
2021. márc. 14. 20:42
 16/39 anonim ***** válasza:
Holnap március 15., ünnepnap, ne felejtsd! De sürgősségi meg ügyelet olyankor is van, sőt igazából vasárnap is.
2021. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Tudom de azèrt rendes vagy hogy írtál ma délután hívtuk öket ès fogadnak ugyan úgy mindenkit
2021. márc. 14. 20:51
 18/39 anonim ***** válasza:

Nyilván akinek egy teniszlabdányi nagyságú daganat van a petefészkén, annak nem a nyelvtan a legfontosabb tényező. Meg amúgy is tökmindegy, segítséget kért.


Kérdező! Az orvosokkal legyetek türelmesek, szépen beszéljetek velük, még ha bunkóskodnak is, mert általában sokszorosan túl vannak terhelve meg éjszakáznak meg ilyenek és nem szoktak kedvesek lenni. Azt viszont következetesen ismételgesd, hogy fáj és segítséget szeretnél mielőbb! Nagyon evidens az esetedben a fájdalom és, hogy valós a probléma.

2021. márc. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Jah igen bocsi erre elfelejtettem válaszolni tudtunk beszélni egy orvossal a saját nögyogyászommal magamhoz járok ès azt javasolta azonnal sürgősségi mert ki is pukadhat XD most írnék valamit de nem akarok nyilvánosan ki írni semmit akit èrdekel irjon rám privátba
2021. márc. 14. 20:55
 20/39 A kérdező kommentje:
Igen tudom köszönöm hogy írtál. 🙂 de remèlem felfoglyák hogy ez nem játék ès teszik a dolgukat
2021. márc. 14. 20:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!